Lokman Sadıklar: "Bu takım yüzümüzü güldürecek"

Lokamn Sadıklar maç sonu Haber61'e konuştu.

Trabzonspor 29.09.2018, 18:11 29.09.2018, 18:25
Lokman Sadıklar: "Bu takım yüzümüzü güldürecek"

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor Yöneticisi Lokman Sadıklar Kasımpaşa maçı sonrasında Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Sadıklar maç ile ilgili olarak, “İki haftadaki şanssız mağlubiyetlerden sonra bu galibiyet çok iyi oldu. Bundan sonra daha iyi haftalar geçireceğimizi düşünüyorum. Akhisar maçının daha rahat olacaını düşünüyorum. Biraz zamana ihtiyacımız var. Altyapı ve tesisleşme anlamında ciddi çalışmalarımız var. Biraz daha işler yoluna girecek diye temenni ediyoruz. Bu takım yüzümüzü güldürecektir.” dedi.

Olcay’la yaptığı görüşme ile ilgili olarak konuşan Lokman Sadıklar, “Aile içerisinde tatsızlık olabilir ama bu tatsızlık değil. Olcay’ın kadroda olmaması dolayısıyla moral bozukluğu oldu ve ani reflekste bulundum dedi. Hafta içerisinde hocasından özür dileyerek anlaşacaklarını düşünüyorum. Büyük bir tatsızlık değil. Herkesin üzerinde bir stres var. Hocası ile diyalogları çok iyi. Olcay çok iyi bir arkadaşımız. Hafta içerisinde düzzelecektir.” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
6161 1 yıl önce
Son yıllarda ki en iyi yönetim. Hacıosman ve usta 'nın enkazını temizleyip yarışmacı bir takım oluşturmak çok kolay değil idi. Ünal hoca ise en zor şartlarda geldi ve eski hocaların aldığı ücretin çeyreğine çalışıyor. Hüseyin çimşir aynı. Kendi değerlerimize sahip çıkalım. Bu güne kadar kaç hoca geldi burak ve rodeyega yı aynı anda oynatma cesareti gösteremedi. Sonuç olarak gerek yönetime gerek teknik heyete gerek futbolculara ve en önemlisi trabzonspora sonuna kadar sahip çıkalım gerisi hallolur
ŞEHZADE 1 yıl önce
Olcay takım oyununda katkı verecek bir isim.Eğer büyütülecek birşey yoksa .Affedilmesi imkansız bir hata yapmadıysa devam etmeli.
Salih 1 yıl önce
Düzelir. Olcay ve hoca halleder. Takimda bir hoca var ve otoriteyi kaybetmemeli.
Yanlizkurt 61 1 yıl önce
Bu işler benim canımı sıktı . ARTIK bir düzen gelsin herkes at koşturmasın. Olcay ve diyer oyuncular konsantre olması lazım her hafta oyuncu eleştiriliyor bu son olsun. Herkes kenetlenmeli
Onur Bektaş 1 yıl önce
Yönetim iyi ama hayrettin bu takıma ihanet ediyor o malukat gittiği an her şey daha iyi olur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@