Kupalara gönderilen hacizde flaş gelişme

Trabzonspor gerekeni yaptı

Trabzonspor 29.05.2017, 12:08
Kupalara gönderilen hacizde flaş gelişme
Trabzonspor'un müzesinde bulunan 6 şampiyonluk kupasına konulan haciz kararının yapılan itiraz sonucu kaldırıldığı bildirildi.

Alınan bilgiye göre, Trabzonspor Kulübünün, Trabzon İcra Dairesine  yaptığı itirazda, şampiyonluk kupalarının Trabzonspor Kulübü Derneğine, hacze  konu borcun ise Trabzonspor Sportif AŞ'ye ait olduğu belirtildi.
 
Manevi değeri bulunan kulüp kupalarının kulüp derneği ile camiaya mal  olduğu, haciz yapılan adresin de derneğe ait olduğu ve bu kararın uygulanmasının  mümkün olmadığı öne sürülerek, işlemin kaldırılması talep edildi.
 
Kulüp başkanı Muharrem Usta tarafından görevlendirilen avukatların  müracaatı sonucu Trabzon İcra Dairesinde itirazın kabul edildiği ve haciz  işleminin kaldırıldığı aktarıldı.
 
Trabzonspor'da kadroya katılan Stephane Mbia, Ogenyi Onazi ve Carl  Medjani gibi oyuncuların menajerlik ücreti nedeniyle geçen hafta haciz işlemi  yapılmıştı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Forza Ts 4 yıl önce
Trabzonspor tarihine ve bize bu utanç verici olayı yaşatanları ve sebep olanları ne biz unutacağız nede gelecekte BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI asla unutmayactır.
Zeki 4 yıl önce
Bunlar fb in fetoculari miydi harac almaya gelmisler T S yi rezil etmek icin yapilmis bir oyundur Istanbolun usak takimlarinin borcu iki üc misli fazla O nlara niye bu tür oyunlarO ynanmuyorda hep bizim basimiza geliyur T S sahibsiz oldugundandir galiba

Gelişmelerden Haberdar Olun

@