7m

7m

hyundai

tamfinans

Kuleyin’den Ali Koç’un Ruh haline yorum: Her sabah Trabzonspor bayrağını görmek zoruna gidiyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un açıklamalarına Şükrü Kuleyin’den yorum geldi.

Trabzonspor 07.05.2022, 18:30 07.05.2022, 19:33
Kuleyin’den Ali Koç’un Ruh haline yorum: Her sabah Trabzonspor bayrağını görmek zoruna gidiyor

Trabzonspor, Süper Lig’in 2021-2022 sezonunu bitime 3 hafta kala ilan edince Fenerbahçe başkanı Ali Koç adeta deliye döndü.

Koç, şampiyonluğun ilan edildiği günden itibaren sürekli konuşarak hazımsızlığını gidermeye çalışsa da bu durum bir türlü gerçekleşmedi.

Koç, en az 3 saat süren basın toplantılarıyla hemen hemen her gün Trabzonspor’a saldırmaya çalışırken işi abarttı ve Trabzonlulara da sataşmaya başladı.

Fenerbahçe başkanının yaşadığı bu duruma Şükrü Kuleyin’den bir analiz geldi. Kuleyin, Koç’un yaşadığı ruh halini “Adam haklı; her sabah yalısından Trabzonspor bayrağını görmek zoruna gidiyor” sözleriyle boğaz köprüsüne asılan Trabzonspor bayrağının bozduğunu belirtti.


Yorumlar (8)
tolu 61 1 hafta önce
bundan sonra koc ürünlerini boykot ediyorum kurbanda dahil koc yerine dana kesecegim kocun her seyine boykot
Erdem 1 hafta önce
Fenevliler bizden çok cinconlardan nefret eder, 2 kez üst üstte köprüde cincon bayrağı gördü zaten ama etrafa saldırmadı diyemem, Fatih Terime sarmıştı doğru bir ara. Fatih Terime sallıyordu, evet kulein haklı, bu adamın kendi takımı dışında takıma tahammülü yok sanırım. Şuan gidici ve seneye ne yapacağını bilmiyor. Tek çaresi haybeden şampiyonluk kapmaktı, yok efendim 1923 sonrası şampiyonlukları hayata geçirmek, o da tutmadı zaten. Şuan çaresiz etrafa sallıyor.
CAPT,M,D, 1 hafta önce
BUNDAN İKİ HAFTA KADAR ÖNCE SAYIN HINCAL ULUÇ TS KÜÇÜK YAKIM TÜRKİYE NİN HER YERİNDE SEYİRCİSİ YOK DEMİŞTİ,SAYIN ALİ KOÇ UN SÖYLEDİKLERİ ORTADA,SORUYORUM NE FARKLARI VAR? KUPA ANADOLUYA GİDİNCE KİMYALARI BOZULUYOR...
Adnan Başaran 1 hafta önce
Galatasaraylıyım, Tarabzonsporun bu ''ana sütü''gibi ak ve temiz şampiyonluğunu kutluyorum. tüm Trabzon camiasının bu başarısını tebrik ediyorum. şampiyonluğunuzu hakkıyla doya doya . kazasız belasız kutlamanızı dilerim
YORGUN 1 hafta önce
Size yaraşır şekilde davranıyorsunuz. Bence şirketinin adını değiştir: ALİ BABA VE KIRK HARAMİLER. Bu isim size çok yakışır çok, çamur size yakışır ali KOÇ. ağam eğlenir....
mstf 1 hafta önce
İplemeyin,cevap vermeyin.Bir süre sonra durulur.Bu tip vakalar görülebilir bu hastalığın doğasında var.
Ramazan dk. 1 hafta önce
Aglamaya devammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
Dalyan 1 hafta önce
Cin Ali’ye bir kasa kisarna maden suyu gönderin, içsin bir şeyi kalmaz , be ağlama yaptı , gözleri şişti

Gelişmelerden Haberdar Olun

@