7m


7m

hyundai

Kucka kendine geliyor

Kucka performansıyla sevindiriyor

Trabzonspor 18.07.2018, 08:30
Kucka kendine geliyor

Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Juraj Kucka'nın Türkiye’de mutlu olduğunu dile getirerek “Ben bu takımda oynamak istiyorum. Geçen sezon beklenenin altında kaldım. Ancak bu sezon herkes gerçek Kucka’yı görecek. Takımım için her zaman savaşacağım. Bunun için de fedakarlıklara hazırım” dediği kaydedildi.

Karaman memnun 

Slovenya kampında da Juraj Kucka rüzgarları estiği belirtildi. Geçen sezonun aksine hırslı ve azimli görüntüsü ile dikkat çeken 31 yaşındaki futbolcu, ayağına aldığı darbelere rağmen asla savaşmaktan ve mücadele etmekten vazgeçmiyor.

Sürekli oynamak isteyen tecrübeli oyuncunun bu durumu teknik direktör Ünal Karaman’ın da yüzünü güldürüyor.

Ağabeylik yapıyor

Kucka performansının yanı sıra takım içerisindeki ağabeyliğiyle de dikkat çekiyor. Genç futbolcularla yakından ilgilenen Slovak futbolcu, sık sık bu isimlere yardımcı oluyor. İdman sırasında gençlere yanlışlarını gösteren Kucka, bu tavrıyla teknik heyeti oldukça memnun ediyor


Yorumlar (6)
NECMİ GÜNEŞ 4 yıl önce
Juraj Kucka 'nın Geçen Sezon Kötü Performans Göstermesi ve Verimli Olamamasının 2 Sebebi Ersun YANAL ve Rıza Çalımbaydır..!!!
ibrahim çevik 4 yıl önce
kuçka,KALİTELİ BİR İNSAN iyi bir profesyonel.... ve Dünya görüşümüz farklı olmasına rağmen Ünal hocanında bu işin üstesinden geleceğine inancım tam.. TS kaybedince yüreği yanan bir hoca... bize bu kalitede adamlar lazım...
halim 4 yıl önce
iyi bir taraftarken ve kulubume katki saglarkensike davasi ile baslayip daha sonraki siyaset ve mafya nin girdigi futbolu sevmiyorum .artik hic umurumda degil . kulup batmis , trabzonspor yok olmus . iste akp zihniyetinin ulkeyi ve kulubu getirdigi durum bu .
hasan 4 yıl önce
halim efendi, senin zihniyetine uygun takım bellidir zaten, sen git onları tut !!!
nihat çoban 4 yıl önce
nasılda işi siyasete döktün siyasi manevra bu olsa gerek
Osman Kaykıl 4 yıl önce
la bi bitmediniz ya. hala akp zihniyeti diyor. nasıl bir ruh halindesin yaa

Gelişmelerden Haberdar Olun

@