7m


7m

hyundai

Kucka: “Hiçbir yere gitmiyorum”

Trabzonsporlu oyuncu Kucka'dan önemli açıklamalar.

Trabzonspor 07.07.2018, 12:11 07.07.2018, 13:00
Kucka: “Hiçbir yere gitmiyorum”

Trabzonspor’un Slovak orta saha oyuncusu Juraj Kucka, transfer iddialarına yanıt verdi, “Hiçbir yere gitmiyorum” dedi.

Trabzonspor’un Slovenya kampında Juraj Kucka, basın toplantısı düzenledi.

BASIN TOPLANTISINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kampta çalışmaların çok iyi gittiğini kaydeden Kucka, “İlk hafta olması nedeniyle genelde koşu, fitness ve salonda çalışmalarımız var. Topla çalışmaya yeni yeni başladık. Ama gerçekten çok iyi gittiğini ve iyi başladığını söyleyebiliriz. Uzun süren bir tatil sürecinden sonra başlıyorsunuz. Tatilde tabiki bireysel çalışmalarımızı yapıyoruz ama bu takımla yapılan çalışmalara eşdeğer değil. Hocalarımızla birlikte koşulara başladık. Tabii ki yorgunluk oluşturuyor, bu da normal. Şimdi yoruluyoruz ki ileride çok daha rahat edelim. Sezon başladığında yorgunluk olmasın” diye konuştu.

“GENÇLERE YARDIM İÇİN HER ZAMAN HAZIRIZ”

Takımdaki genç oyunculara yardımcı olmaya çalıştıklarını kaydeden Kucka, "Tecrübeli oyuncular olarak bizimle çalışan genç arkadaşlarımıza çok yardımcı olmamız gerekiyor. Çünkü biz de o süreçlerden geçtik. Şuan onların yardıma ihtiyacı var. Dediğim gibi çalışmaların da ilk haftasındayız. Bu haftalarda fiziksel, kondisyon çalışılır. Bu çalışmalarda arkadaşlarımız hakkında yorum yapmamız doğru olmaz. Umarım onların da çok güzel gelecekleri olur. Onların ağabeyleri olarak gereken yardımı yapmaya her zaman hazırız." ifadesinde bulundu.

Kucka: “Hiçbir yere gitmiyorum”

“ÜNAL HOCA İYİ BİR İNSAN”

Teknik direktör Ünal Karaman ile ilgili de konuşan Kucka, bu konuda şunları söyledi: “Hocamızla bir haftalık çalışma fırsatı bulduk. Çok kısa bir süreç. Hocamız hakkında yorum yapmak için erken olduğunu düşünüyorum. Ama ilk haftadan hocamız hakkında elde ettiğim ilk edinim hocamız çok iyi bir insan. Futbolcunun ne hissettiğini, ne istediğini, neye ihtiyacı olduğunu biliyor. Yavaş yavaş birbirimizi tanıma fırsatı bulacağız. Kampta yapacağımız toplantılar ve geçireceğimiz süreyle birlikte biz hocamızı o da bizi tanıyacak. İlk edinimimiz gerçekten iyi bir insan, iyi bir hoca olduğu yönünde.”

“TAKIMA EN ÇOK FAYDAYI SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUM”

Kucka, takıma fayda sağlamak için elinden geleni yaptığını ifade ederek, şöyle dedi: “Sezondan kastımız 10 aylık uzun bir süreç. Bu süreçte bazı maçlar iyi oynarsınız, bazı maçlar elinizden geleni yapmaya çalışsanız da kötü sonuçlar elde edebilirsiniz. Benimde hedefim tabiki çok daha iyi olmak ve takımım içim en çok faydayı sağlayabilmek. Bunun için de çalışıyoruz.”

“EKONOMİK KONULARI KONUŞMAMIZ DOĞRU DEĞİL”

Juraj Kucka, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun ‘Feda’ çağrılarına yönelik sorulan soruya ilişkin ise “Biz futbolcular olarak ekonomik durumlardan bahsetmesek çok daha iyi olur. Biz sahaya çıkıp takımımız için en iyi faydayı vermeye çalışan insanlarız. Dolayısıyla ekonomik konuda bizim konuşmamız çok doğru olmaz” yanıtını verdi. 

Kucka, transfer iddialarına yönelik de, “Buradayım. Benim cevabım bu” şeklinde konuştu.


Yorumlar (4)
yücel 4 yıl önce
tabiki burdayım diyceksin..buradan aldığın parayı sana başka hangi enayi verir.muharremle ersunun ts ye attığı ikinci koca kazık sensin.transfer döneminde ts den aldığın parayı sosayla birlikte sana kimse verip transfer etmez dedim.haklı çıktım.resmen elde kaldınız.ücretlerinizde indrme gitmiyceğinizi mehmet yılmaz demişti.demek doğruymuş..e geriye de bu sene adam gibi oynayıp takıma faydalı olmak kaldı.umarım öyle olur aksi taktirde taraftardan büyük tepki göreceğinizi unutmayın.bak kimsenin burağa bişey dediği var mı??
Ahmet 4 yıl önce
Futbolcunu elinde kapı gibi sözleşmesi var. Kimse o parayı vermez oynasa da alıyor, oynamasa da
emrah 4 yıl önce
KISACA DİYOR Kİ ENAYİ DEĞİLİM BU PARAYI HİÇ BİR YERDE ALAMAM OYNADIĞIM KADAR OYNARIM SAHADA KENDİMİ PARÇALAMAM İŞİNİZE GELİRSE DİYOR .
Ahmet 4 yıl önce
Futbolcu enayi degil ama kulubu yoneten son iki yonetim Trabzonsporu batirmak için gorevlendirilmis. Gelirimiz Anadolu kulubu giderimiz Avrupa kulubu.
Ne yapsin yonetim.
130 milyon gelir 300 milyon gider. Odenecek borc borc fazi haric.
Bu ay tazminatlar 30 milyon, sosa, kucka, burak ve satilan mas'in transfer taksidi 50 milyon borc etti 80 milyon. Bi onceki ay da 80 milyon odendi. Ne transferi mevcut haliyle destek olacagiz kulube, yonetime

Gelişmelerden Haberdar Olun

@