banner539

banner526

banner533

banner513

Kongre salonunda ibraya tepki!

Hayri Gür Spor Salonunda yapılan Trabzonspor Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu'nun faliyet raporu Sinan Zangin tarafından Okundu. Ardından denetleme Kurulu'nun raporu Denetleme Kurulu üyesi İsmet keskin tarafından okundu. Divan Başkanı raporların oku

Trabzonspor 05.12.2015, 11:53
Kongre salonunda ibraya tepki!

Hayri Gür Spor Salonunda yapılan Trabzonspor Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu'nun faliyet raporu Sinan Zangin tarafından Okundu. Ardından denetleme Kurulu'nun raporu Denetleme Kurulu üyesi İsmet keskin tarafından okundu.

Divan Başkanı raporların okunmasının ardından söz almak isteyen olup olamdığını sordu ve söz isteyen olmayınca Divan Başkanı Ahmet Metin Geç Raporları üyelerin oylamasına sundu. 

Üye kartlalrının kaldırılması ile evet diyenler ve hayır diyenlarin sayısı birbirine çok yakın olunca. Oylama Tekrarlandı ve yapılan oylama sonucunda yönetim ibra edildi.

Bu kararın ardından salondaki üyelerde tepki geldi. Daha sonra Divan Başkanı'nın telkinleri ile tepkiler yatıştırıldı. Ancak İbra eidlmemesini isteyen üyeler salonu tek etti.

meka7232.jpg

meka7275.jpg

meka7282.jpg

meka7284.jpg

 

Yorumlar (10)
Erkan 5 yıl önce
Neyini ibra ediyorsunuz kulubun ici bosaltildi neyi ibra ettinizzzzzzz
Mesut 5 yıl önce
Bugün ibrayi yaptınız yarında haciosmanoglu nu seçin kulübü batırın yazıklar olsun ben artık trabzonspor taraftarligimi bırakacağım hepsi sizin olsun
karabuk sener 5 yıl önce
Ptt adim adim yaziklarolsun
karabuk sener 5 yıl önce
Ptt adimadim yaziklarolsun
zafer Turalı 5 yıl önce
evet arkadaşlar dediğim çıktı bu neyin kafası ya? borçlar olmuş iki katı futbolcuların parasını veremedin onun üstüne bir daha aday ol. bunu ibra edenler kim? açıkçası merak ediyorum. iho nun Trabzonsporuuzun yönetme bir derdi yok. ihooo hayat sana güzel. yarında seçilir bu adama nasıl oy verirler ya? hani hesap günüydü? iho iyi kandırmış sizleri. sn. usta ve sn hekimioglu bu lütfen tek liste yapın ve iho nun karşısına çıkın. yoksa yarın durum vahim. artık trabzonspormuza ptt liginde başarılar dilerseniz. vakit geç olmadan. ihooo allah büyük. bu yaptıkların yanına kar kalacak zanediyorsan yanılmıyorsun. Er ve geç bu yaptıkların önüne gelecek. yazıklar olsun sana. eğer bu iho denen adam seçilsin ben TS bırakıyorum. taki giden
soner 5 yıl önce
Salonu terk edenler mümkünse yarın oy kullanmaya da gelmesin. Adım Adım ptt ye diyen vatandaş, seninde yolun açık olsun sen kendini oraya layık görüyorsan git.
soner 5 yıl önce
Bencede bırak, Trabzonsporun senin gibi taraftara ihtiyacı yok zaten.
ali yıldız 5 yıl önce
a.metin genç tam adalet gösterdin yazıklar olsun sana..bu şehrin hakkını yediniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@