Koita’dan ülkesinde çöp çağrısı

Koita, ülkesinin başkentinde hemşerilerini daha temiz bir şehir için çöp konusunda duyarlı olmaya davet etti.

Trabzonspor 22.06.2021, 22:55
Koita’dan ülkesinde çöp çağrısı

Haber61 Spor Servisi - Trabzonspor’un yeni transferi Fode Koita ülkesi Gine’de sosyal yaşamla ilgili konulara değinmesiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Gineli forvet ülkesinin başkenti Conakry’de vatandaşlarını atık sorununun önüne geçebilmek için çöpleri çöp kutularına atılması için çağrıda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde de ülkesindeki çocuklara yardımda bulunan Koita, “Çok daha temiz bir ülke için çöpleri lütfen çöp kutularına atın” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Koita, 2019 yılında Conakry’de çöp toplama ve atık yönetimini üstlenen Türk şirketi Albayrak Grubu’nun iletişim direktörü Canan Şahbaz ile şirkete ait çöp kutularının başında fotoğraf da çektirdi. 
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Akıl almaz 1 ay önce
Kendisi de çöp bir golcü, senede 3_4 gol atana verilen paraya bak, hala aklım almıyor
KALYONCU 1 ay önce
Şakamısın sen
Ilke 1 ay önce
Koyutai ye de orada iş bulun geri gelmesin bu yıl kanser eder bizi ilk 10 bile büyük başarı olur son 10 yılın en kötü kadrosu
MERT 1 ay önce
olum sen ne ictin bize de söyle biz de icek
Vatandaş 1 ay önce
Koita Kardeşim biz müslümanız Elhamdulillah sizin gibi temizlik imanın yarısıdır demiş efendimiz sav ama gel görki memlekette pislikten geçilmiyor maalesef birde utanmadan başkasına suç atarlar bu bizim saygısızlar
Murat 1 ay önce
Fenerlilerin atacağı çöp tweetleri için iyi bir malzeme çıkmış oldu şimdiden.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@