7m


7m

hyundai

Kerem Baykuş: "Hak ettiğimizi göstermek istiyoruz"

Kerem Baykuş Haber61'e konuştu.

Trabzonspor 28.11.2019, 21:14 28.11.2019, 21:24

Haber61 – Haber Servisi - Trabzonspor’un genç oyuncusu Kerem Baykuş Getafe maçı sonrasında Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Kerem, “İlk maçımıza çıktık. Yeni yeni oynamaya başladık. Hocamıza teşekkür ediyoruz. Forma bulup hak ettiğimizi göstermek istiyoruz. Genel itibariyle iyi oynadık. Şanssız bir gol yedik. Bu benim ilk maçındı. Heyecan vardı. Abilerimizi biz maça motive ettiler. Forma şansı bulmak için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Galatasaray maçı önemli. İnşallah yara almadan çıkacağız.” dedi.
 


Yorumlar (3)
Sincap61 3 yıl önce
Ula dur hele daha yolun başındasın böyle konuşuyorsun. Sahada ne yaptın görmedin mi? Attığınız paslar adrese ulaşmakta güçlük çekiyor. Hiç mi Avrupa'da maç izlemiyorsunuz?
Serko61 3 yıl önce
Yeğen uykusuz ve bitkin bir halin var heycandan dün akşam uyuyamadın heralde, profesyonel olmak istiyorsan profesyonel yaşamalısın, bütün gençler için geçerli.
TEĞMEN61 3 yıl önce
sanki maçı izlemedik pasbaya yürüyordun , bida genç olacaklar geneli yürüyor bunların, hele bida Donis Avdijaj vardı ama sanki yoktu bu tip adamları derhal takımdan gönderin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@