alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Kemal Belgin'den Bakasetas ve nişanlısı için iğrenç yorum

Trabzonspor'un rakiplerine fark atarak Süper Lig'de fırtına estirmesi, İstanbul medyasının türlü iğrençliklere girmesine neden oluyor. Boş transfer iddialarından sonra bu kez hedefe Bakasetas'ın Uzungöl gezisi alındı

Trabzonspor 10.11.2021, 14:58 10.11.2021, 15:27

Trabzonspor'un Yunan yıldızı Anastasios Bakasetas, nişanlısı ve arkadaşlarıyla geçtiğimiz günlerde Uzungöl'ü ziyaret etmişti. A Spor yorumcusu Kemal Belgin tv ekranlarında bu geziyi diline dolayarak Bakasetas'ın sakatlığı için iğrenç bir imada bulundu.

Bakasetas'ın Uzungöl'de sevgilisi ile 36 saat geçirdiğini ve bunun üzerine sakatlandığını iddia eden Belgin'e Trabzonsporlu taraftarlar tepki yağdırdı.

Bakasetas'ın nişanlısı için iğrenç bir imada bulunan Belgin "Hatırlıyor musunuz veya gördünüz mü, geçen hafta Pazartesi günü fotoğrafı çıktı Bakasetas'ın. Trabzon'un dışında bir yere yanında hanımla tatile gitmiş. 24 saat mi 36 saat mi ne. Çok da güzel bir bayan. Onun fiziğinde falan güya nişanlısıymış. Bilmiyorum öyle dediler. Ben de Ömer Üründül'e dedim ki "Bakasetas en kısa sürede sakatlanır. O da "yapma" dedi. "Göreceğiz" dedim, gitti. Biraz da darbe vardır tabi..." ifadelerini kullandı.

Haber61 Spor Servisi

Kemal Belgin'den Bakasetas ve nişanlısı için iğrenç yorum

Kemal Belgin'den Bakasetas ve nişanlısı için iğrenç yorum


Yorumlar (33)
Erdem 3 hafta önce
Bu adam masal anlatarak para kazanıyor. Eski transferler eski hikayeler yok biz formasız maçlara çıkardık eskiden top yoktu bezle oynardık falan nasılsa bilen eden yok palavra gani gani kimse de demiyor ki ne alaka kardeşim. Yeni hikaye uydurmuş diyeceğim onu da uyduramamış sakatlanan adam Uzungölde değil evinde de sakatlanır. Kimse de karışamaz. EVLİ OLSA SORACAK MISIN KARINLA NE YAPTIN, KEMAL MALI, fenevin uşağı.
MerDeNoms 3 hafta önce
Tabi belli bir yaşdan sonra Elvis binayı terkedince çeneye vuruyor haliyle, takılmayın normaldir :)))
İsiyin 3 hafta önce
zavallılar.
devran 3 hafta önce
serefsiz haysiyetsiz adam bu pislikleri tv ye cikaranda suc suc bu adama dava acilsin
onur 3 hafta önce
adam maç öncesi ya da sonrası değil maç içerisinde sakatlandı, kemal belgin için ne boş bir muhabbet olmuş ve boş adam olduğunu göstermiş
ts 3 hafta önce
beyni var mı bu konuşan şahısın?
Gogali 3 hafta önce
Trabzonspor kazandıkça bu çürümüş beyinliler ne yapacağını şaşırdılar vay bunların haline Eğer şampiyon olursak bunlar kahrından bir gecede geberir gider yazık bunların hallerine bunaklar
don bas 3 hafta önce
kemal belgin adam nisanlisiyla geziyosa bundan siz niye rahatsizilk duyorsunuz? ts taraftalari istanbulun kalen sörleri buradan ts yipratmaya calisiyorlar.ama bay kemal oyununuz tutmayacak.
M.T 3 hafta önce
istanbul yaşlı terbiyesizi bunamış ları tv programı yaptırıyolar aspora yuh olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@