Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı: Kalecimiz Doğan’ı kutluyorum

Trabzonspor evinde Kayserispor ile beraber kaldı.,

Trabzonspor 06.04.2021, 21:05
Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı: Kalecimiz Doğan’ı kutluyorum

Trabzonspor, Süper Lig’in 33. Haftasında evinde Kayserispor ile karşılaştı. Bordo mavililer 2 topunun direkten döndüğü karşılaşmada, Kayserispor kalecisi Doğan’ı da ikinci kez geçemeyince sahadan 1 puanla ayrıldı.

Karşılaşma sonrası konuşan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı da kalecilerini kutlayarak “Bizim için 1 puanın önemli oldığu haftalardayız. Hem takımı Hem hocay hem doğanı tebrik ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Haber61 - Spor ServisiTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Ruh61 6 ay önce
1 puan size Gurban olsun Sn. Başganım
Erdem 6 ay önce
Hakkınız küme düşmekti ama şaklaban TFF fiyasko kararla sizlere sahip çıktı aklınca. Bu senede Başakşehir için küme düşme kalkar, 24 takımlı lig oynanır. Ali Koç da seneye Anadolu Selçuklu devleti zamanından kalma şampiyonluklar için itiraz eder, seneye de 15-20 şampiyonlukta oradan kapar, toplamda 50 şampiyonlukla fener artık 10 tane yıldız takar formasına. YÖK Bulgar ve Gürcü Üniversitelerine denklik veriyor, bizde Bulgar liginden takım alıp onların şampiyonluklarını kendi ligimizde tescil ettirelim. Zaten Osmanlı zamanında Bulgaristan Türk toprağı değil miydi ? Bulgar ligine de TFF denklik verir artık. Ben böyle TFF nin, TFF yi yönetenlerin.... , rezil insanlar.
Ercan Arslan 6 ay önce
Bravo Erdem. Ne güldüm ama. Süper yorum , espri var, hakikat var .Bu güzel yorumu beğenmeyen 7 kişi neci çok merak ediyorum.
61 6 ay önce
Trabzonspor dan nefret ettirdiniz bi 2 3 yıl daha futbol izlemeye ara verme zamanı gelmiş
Futbol61 6 ay önce
Herkes ara verse takıma çakallar mı sahip çıkacak?!
Mahmut 6 ay önce
Kaleci çalıştıran şutları çeken bizim oyuncuları kutlasa daha iyi yapardı.
Özgür ata 6 ay önce
Bizim beceriksizler yüzünden rakip kaleciler pantermiş gibi gözüküyor, halbuki ya her topu kaleciye nişanlıyorlar, ya da kaleci çalıştırır gibi cılız şutlar
0661 6 ay önce
hanımefendi hanımefendi! kalecinizi değil direkleri övün onlar gol olsaydı ne diyecektiniz? sahanızda maç alın gidersiniz yoksa!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@