Karaman takımına güveniyor

Karaman her maçın ayrı öneme sahip olduğunu söyledi

Karaman takımına güveniyor

Advertisement Advertisement

Trabzonspor'da Teknik direktör Ünal Karaman, son iki haftada yapılan eleştirilerin haklı yanlarının olduğunu ancak takımına her zaman güvendiğini söyledi.

52 yaşındaki çalıştırıcı, her maçın ayrı bir öneme sahip olduğunu da vurgulayarak, "Bunu birçok kez söyledim ama rakibe saygı duymak, aslında yaptığın işe saygı duymaktır. Biz bunu hayat felsefemiz olarak belirledik. Bursaspor ligin iyi oynayan takımlarından bir tanesi. Buraya kazanmak için geleceklerdir. Maça gelecek olan seyircilerimize güzel bir karşılaşma izlettirmek istiyoruz ama hepsinden önemlisi kazanmak istiyoruz" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜMÜŞHANELİ
GÜMÜŞHANELİ - 6 ay Önce

O güveniyor da maalesef biz güvenemiyoruz. Oyun okuma sıfır, oyuncu değiştirme yok, disiplin yok yok oğlu yok. Ünal Trabzonsporun efsanesi kabul ancak efsane hoca olması için çok fırın ekmek yemesi lazım.

hakan tan
hakan tan - 6 ay Önce

Ünal hoca taraftar sana güvenmiyor sen ipin ucunu Gs yi 4-0 yendikten sonra Alanya ve Göztepeye yenilince kaçırdın üstünü üstlük birde Erzurum ve Antalya puan kayıpları var ki bu iş senin işin olmadığını kanıtlıyor üç büyükler tarihinin en kötü sezonunu geçiriyor bizise onlardan kötüyüz bu sene şampiyon olamayacağızda ne zaman olacağız?

takım taraftarı
takım taraftarı - 6 ay Önce

Ünal takımına güveniyor ama ne yazık ki Ünal kimse güvenmiyor hocalık racon çekerek olmuyor hocalık bilgi beceri kapasite vede en önemlisi bir duruş dürüstlük saygınlık isteyen birseydir hafta boyu bazılarını dinleyip kadro kurmak hiçbir planı programı sistemi taktiği olmayan kişilerin işi deyil hocalık öyle bazı amigoların takım deyil de kişileri dutanların hadi karaboğa hadi adamım kralı temekle de hoca olunmuyor herşey sahaya çıkınca icraatlarınla belli oluyor bu yıl lige çıkıp bütün takımı yenileyen vede bu futbolcuların hepsi futbolu bırakma noktasında olan bir Ankaragücü bile senden öndeyse bir Antalya sana fark atmışsa konuşmaya hiç hakkın yok her zaman söylüyorum liglerin en bilgisiz beceriksiz hocası Ünal dır

murat
murat - 6 ay Önce

trabzon tarafdarının sucu ne boyle hocalan nasıl basarılı olunur Allah sabır versin millete

banner393

banner426

banner204