Karaman: Panik yok

Karaman: Transferler için ince eleyip sık dokuyoruz Trabzonspor büyük camiadır ve sıkıntıları aşacağız.

Karaman: Panik yok
banner432

Trabzonspor'da Teknik direktör Ünal Karaman, kadro yapılanması çalışmalarına ilişkin, panik yapmayı gerektirecek bir durumun olmadığını söyledi. Transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Karaman, "Kasetten, maç görüntülerinden oyuncu izlemek, karar vermek hayli güç. Tabii rakamlar da arttı. İnce eleyip sık dokuyoruz. Bir taraftan da bütçe hesabı yapıyoruz. O bizi zorlayacak biraz ama üstesinden geleceğiz. Trabzonspor güçlü bir camia. Panik yapıp hata yapmaktansa sabırlı kalmamız daha mantıklı gözüküyor" diye konuştu.

ZORA SOKMAYIZ
Karaman, transfer dönemini en az hata ile geçirmek durumunda olduklarını kaydederek, "Makul rakamlarla enerji alacağımız oyuncuları seçeceğiz. Kulübümüzü zora sokacak transferler yapmayacağız. Kamp sonrası eksikleri daha net görürüz" dedi.
.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
takım taraftarı
takım taraftarı - 1 yıl Önce

Ünal sen bu kadro için mi panik yapmayın diyorsunuz ki bu kadro ligde iki sezondur en çok gol yiyen takım ve kamp başlayacak kimse yok yoksa Duruca yi gerimi cagiracaksiniz bekler zaten otaban gelen geçiyor artı maç boyu bir orta yok gelelim orda sahaya elinde bir Okay vardı onuda sattınız sakın gitti demeyin bu yönetim gitmesini istedi tek para eden oydu he orda sahada ne bir organize ne bir mücadele top kesme var elindeki Sosa ve Kucka zaten tatilde kanatlar zaten kırık gol için bir tek Burak var hem sakat hemte başta Sümer hazretleri Ağaoğlu ve Hacısalihoğlu tarafından küstürülmüş kim gol atacak Ndoye yu mu geri cağiracaksin Okay 'ın yerine şu neye benzediği bile belli olmayan Bero mu oynayacak ha diyeceksin altyapıdan öyle mi o zaman karabükspor ile düştüğün yere kümeye tekrar gidersin bu iş o kadar kolay deyil daha Yusuf ile Abdülkadir in daha öğreneceği bir sürü şey varken zaten trabzon medyası çocukları öyle şişirtti ki onlarda kendilerini Ronaldo ve messi ile kıyaslar oldu bu takımdan Sosa Kucka Bero Novak pairera ve hatta yabancıların hepsi gitmetikten sonra ve yerlerine daha kalitelisi gelmetikden sonra bu iş mucize yok öyle Ahmet çörekçi lerle oynarım

bero
bero - 1 yıl Önce

ahmet çörekçiyi beğenmiyon öylemi başka sözüm yok

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 1 yıl Önce

Bence de maliyeti yüksek takıma katkısı olmayan yabancıların hepsi gitsin hadda Burak da gitmeli onun yerine Muhammet Beşir oynar TrabzonSpor’a yetenekli genç çocukları kazandırıp iki sene sabretmeliyiz..! Paniğe gerek yok evet!

takım taraftarı
takım taraftarı - 1 yıl Önce

Evet Ahmet çörekçi yi beğenmiyorum hatta hiç beğenmiyorum bir futbolcu demekle iyi olmuyor sahada ki oyunu duruşu ile belli olur öyle bir iki maçta sağa sola koşmakla olmuyor kaç top kesti oyuna kaç isabetli top soktu ileri çıkıp kaç isabetli orda yaptı ben takıma yapılan katkıya bakarım yaşı 26 daha nerde duracağını bilmiyor ha beğentinse Allah ayırmasın ikinci lig dahil bir talipi var mı Gelelim Burak da sstilsin diyene Muhammed Beşir gol atar diyen arkadaşa sizin kime hizmet ettiğinizi bilmem ama bunun Trabzonspor olmadığı kesin siz gerçekten hiç bir şeyin ya farkında deyilsiniz yada futbolla alakanız yok bu Beşir geçen yıl ligden düşen Samsun da kaç maç oynati ve kaç gol attı ondan önce Urfa da kaç maç oynati ve kaç gol attı ha hedef direk kümeye ise lafım yok

Ali
Ali - 1 yıl Önce

Batuhani oynat birlikte ptt ligine sana da yazik fazla gitmez bu mantikla

banner472

banner441