banner518

Kampa götürülmeyen oyuncu isyan etti!

Geçtiğimiz sezonun başında Karabükspor'dan Trabzonspor'a transfer edilen ancak istenileni bir türlü veremeyen İshak Doğan isyan etti.Yeni Teknik Direktör Şota Arveladze'nin Almanya'da yapılan 2. etap kampına götürmediği İshak, "İstenmediğim ortadayken, Ga

Trabzonspor 20.07.2015, 11:23
Kampa götürülmeyen oyuncu isyan etti!

Geçtiğimiz sezonun başında Karabükspor'dan Trabzonspor'a transfer edilen ancak istenileni bir türlü veremeyen İshak Doğan isyan etti.

Yeni Teknik Direktör Şota Arveladze'nin Almanya'da yapılan 2. etap kampına götürmediği İshak, "İstenmediğim ortadayken, Galatasaray'a gitmem engellendi" diye isyan etti.

Galatasaray'ın Lionel Carole'u almadan önce istediği İshak için Süleyman Hurma, sarı-kırmızılı yönetime "milli takıma kadar yükselmiş bir adamı kampta denemek istiyoruz" demişti.

İshak'ın Gaziantespor ile dirsek temasında olduğu bildirildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Takım taraftarı 5 yıl önce
Bu cocuk kesinlikle satılmamalı ve kiralık verilmeli ki devamlı oynasın kendine güveni gelsin Oynayanların çoğundan iyidir devamlı şans bulamayınca kendine olan güvenimde gitti Akbaş gibi adama verilen sansın Yarısı bina verilse simdi sol bek aramazsınız satarsanız sonra paranız yetmez almaya gerçi siz hep isin dersimi yaparsınız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@