Kadıköy'de gergin dakikalar!

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan karşılaşmanın ikinci yarısında oldukça gergin anlar yaşandı. Maçın 80. dakikasında Josef de Souza'nın faulü sonrası Stephane Mbia, sarı-lacivertli oyuncuya tepki gösterirken araya giren Fernandao da Mbia'nın üze

Trabzonspor 30.11.2015, 22:02
Kadıköy'de gergin dakikalar!

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan karşılaşmanın ikinci yarısında oldukça gergin anlar yaşandı.

Maçın 80. dakikasında Josef de Souza'nın faulü sonrası Stephane Mbia, sarı-lacivertli oyuncuya tepki gösterirken araya giren Fernandao da Mbia'nın üzerine yürüdü.İki futbolcu arasında gergin anlar yaşanırken, araya giren diğer futbolcular Fernandao ve Mbia'yı sakinleştirdi.

Karşılaşmanın 83. dakikasında Fenerbahçeli Lazar Markovic ve Trabzonsporlu Salih Dursun, Trabzonspor yedek kulübesinin önünde sert bir mücadeleye girdi. İkili arasında bir anda gerginlik yaşanınca Trabzonspor kulübesinden teknik direktör Sadi Tekelioğlu da olaya müdahale etmek istedi.

Markovic ile Salih birbirinden uzaklaştırılırken, Fenerbahçeli bazı futbolcular Sadi Tekelioğlu'na sözlü sataşmada bulundu. Hakem Deniz Ateş Bitnel, bu pozisyonun ardından hem SAlih'e hem de Markovic'e sarı kart gösterdi.

Markovic ile Salih arsında çok kısa br süre sonra yeniden gerginlik yaşandı. Deniz Ateş Bitnel, iki oyuncuyu yanına çağırarak sakin olmaları konusunda uyardı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@