Jose Sosa'dan transfer yanıtı

Trabzonspor'da Jose Sosa maç sonrasında konuştu.

Trabzonspor 30.07.2020, 01:39 30.07.2020, 01:45
Jose Sosa'dan transfer yanıtı

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un kaptanı Jose Sosa, kazanılan Türkiye Kupası sonrasında açıklamalarda bulundu.

Sosa, bu yılın zorlu bir yıl olduğunu belirterek  "Çok zor gerçekten. İlginç bir sezon oldu. Burada taraftarlarımızı mutlu ettiğimizi düşünüyorum. Bu sezon verdiğimiz emeği düşündüğümüzde bunun bir ödül olması gerekiyordu. Bunun da ödülünü aldığımızı düşünüyorum."dedi.

Trabzonspor'da kalıp kalmayacağı ile ilgili soruya da yanıt veren Sosa "Şuan yalnızca iyi bir tatile ihtiyacımız var. 3 yıldır buradayım. Buraya geldiğimde ilk yıl zor oldu. Bazı insanlar benim yaşlandığımı başaramayacağımı düşündüler. Ben mücadele etmeye geldim ve bunu yaptım.  Tatil sonrası konuşulacak şeyler bunlar" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (9)
ismail 6 ay önce
sosa son 10 maçtır dökülüyor, seneye alternatifi olmalı kalacaksa da
Orhanats61 6 ay önce
Doğru Arjantine.. Yaşlandık artık bunu kabul et. Daha diri bir adam lazım
SALİH 6 ay önce
DELİKANLIYSAN LAFI DOLANDIRMA. SON MAÇLARDA HİÇ SORUMLULUK ALMADIN. NORVEÇLİYE DUA EDİN HEPİNİZİ KURTARDI.
Murat 69 6 ay önce
Kaldığımız hallere bak 35 yaşındaki adama yalvarıyoruz. Gidersen git. Yüz verilmesin bakın yarı fiyatına nasıl sözleşme imzalayacak
ferşad 6 ay önce
güle güle bugün aldığın para 40 trilyon ediyor akla ziyan sanki trabzonun tapusunu alacan yolun açık olsun son maçlarda sorumluluktan kaçtın oynamadın bile
61s 6 ay önce
Bu adam ve novak gidici yazık...
Sosaa 6 ay önce
Takıma Hüseyin Türkmen kadar anca katkın var. Özellikle son maçlarda nal topladin. Oynayınca iyisin ama yaşlandin. Hüseyinin aldığı paraya oynayacaksan oyna, yok 3 milyon 5 milyon havaları vuracaksan güle güle.
serkan 6 ay önce
Zaten 3 ay tatil yaptınız çıktınız 1 ay futbol oynadınız onuda batırdınız kardeşim. Trabzon camiası bu kupayla teselli bulmaz bulamaz şampiyonluk gitti Sosa bey.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@