7m


7m

hyundai

italyanlar Okay Yokuşlu için geliyor

italyan devi Okay Yokuşlu için Türkiye'ye geliyor.

Trabzonspor 15.08.2017, 15:24
italyanlar Okay Yokuşlu için geliyor

İtalya'nın köklü klüplerinden Fiorentina, Okay Yokuşlu için İstanbul’da Muharrem Usta ile masaya oturacak. Atiker Konyaspor maçında yaptığı hata nedeniyle takımının geri düşmesine neden olan Okay Yokuşlu'nun peşini Fiorentina bırakmıyor.
İtalyan ekibi, İstanbul'da Trabzon Başkanı Muharrem Usta ile masaya oturması bekleniyor. Ancak Trabzonspor, Okay'ı satmak istemiyor.


Yorumlar (7)
T.Alkan 5 yıl önce
Kaliteli bir orta alan oyuncusuna çok ihtiyacımız var
Necmi 5 yıl önce
Satın gitsin okay trabzin sporda ne yaptı hic bir şey ama bu yönetim bir bahane bulur onu tutar kimsenin istemedigi zaman para verir gönderir cünkü para cok
Harry 5 yıl önce
Okay siradan bir futbolcu. Iyi bir fiyata Satin gitsin.
TAYİR 5 yıl önce
0kadarda boş bir futbolcu degil,olsaydi eger fiorentina okayi istemezdi,neyse bu benim fikrim,gelelim dize katildigim konuya arkadaşlar,evet degerinden fazla gördügumuz bir fiyata satilsin kesinlikle hemde,o paraya güçlü ekiplerden cok kaliteli oyuncular alabiliriz,ama yaslari 25-27 civari olsunki paralar cope gitmesin 2 sezonda..
TAYİR 5 yıl önce
Birsey daha eklemek istiyorum unutmadan.yusuf yazici,türkiyede bazi spor yazarlarinin yere göge sigdiramadigi yusuf u,birdaha bu degerde bir fiyat verilip istenecegini hiçmi hic düsünmüyorum, yol yakinken fikrinizden vazgecip satilsin,30 yildir bu rakamlara topcu satilmadi satilmazda,en azindan kasayada iyi topcular alabileceginiz paraniz ve imkaniniz olur.zamaninda 7-8 mil eyro eden topcular coook fedih bedeliyle yol aldilar yada bedavaya gittiler.bunlar unutulmamali.
Lilitheking 5 yıl önce
Hemen satın bir işe yaradığı yok!
Temel Şimşek 5 yıl önce
Bu Trabzonspor nasıl bir takim böyle bir işmi olur bütün oyuncular ya gidiyor veyahutta gidecekler böyle bir takim nasıl kazanacak böylesi oyunculardan nasıl verim alacaklarmış normal değil bu oyuncularla nasıl sözleşme yapmışlar anlaşılır değil böyle devam ederse teklif edilen futbolcular takımı satacaklar bu satılmışlar gitmek isteyeni gönderin gitsinler bir gün tutmayın elinizde yoksa onlar sizi satacak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@