banner556

>

İstikrarın adresi: Sörloth ve Nwakaeme

Trabzonspor'un iki yıldızı Sörloth ve Nwakaeme istatistikleriyle dikkat çekiyor

Trabzonspor 20.03.2020, 08:08
İstikrarın adresi: Sörloth ve Nwakaeme

Süper Lig'de 53 puanla lider olan lider Trabzonspor'da, istatistiklerde Sörloth ile Nwakaeme, ön plana çıktı.

Trabzonspor'a sezon başında İngiltere'nin Crystal Palace kulübünden satın alma opsiyonuyla iki yıllığına kiralanan 24 yaşındaki Norveçli golcü, Süper Lig'de 26 maçta forma giydi. İki bin 270 dakika sahada kalan başarılı forveti, 24 maçta iki bin 25 dakika ile Nwakaeme takip etti.

İstikrarın adresi: Sörloth ve Nwakaeme

EN GOLCÜ SÖRLOTH

Trabzonspor'un gol makinesi Sörloth, 26 maçta attığı 19 golle krallık yarışında zirvede. Sörloth'u en fazla süre alan oyuncular sıralamasında olduğu gibi Nwakaeme 9 golle izledi.

.

Yorumlar (4)
Şevket61 11 ay önce
En önemli macımızı seyircisiz oynattılar en avantaja geçeceğimiz mactı. O haftası iptal edilecekti. Veya bu hafta sonu maclar oynandıktan sonra iptal edilecekti, adaletli olurdu. Arka kapılarda bunlar planlanmıştı bizi uyutuyorlar. Şampiyon yazılmış
Şevket61 11 ay önce
Tarafsız taraftar, kimin için yazıyorsun kimin uşağısın, ben geçen hafta yaztım bu sayfada bu haftaya seyircisiz haftaya ligler ertenelecek. Madem iptal edilecekti geçen hafta olması gerekiyordu. Sen Trabzonlu olamazsın Allah’dan başka kimseden korkm
Tarafsız taraftar 11 ay önce
Millet neyin savaşını veriyor sen neyin kafasını yaşıyorsun.
Suat 11 ay önce
Sörloth izinli olarak memleketi Norveç’e gittikten sonra bocaladı. Ya kafasını karıştırdılar ya da başka işler dönüyor. Özel görüşme yapılması gerekiyor kanımca.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@