İşte Fenerbahçe Trabzonspor maçının hakemi!

Fenerbahçe Trabzonspor maçının hakemi Cüneyt Çakır oldu

Trabzonspor 21.10.2020, 12:07 21.10.2020, 12:13
İşte Fenerbahçe Trabzonspor maçının hakemi!

Süper Lig'de bu hafta oynanacak olan Fenerbahçe Trabzonspor maçına hakem Cüneyt Çakır atandı.

Çakır'ın yardımcılıklarını ise Bahattin Duran ile Tarık Ongun yapacak.

İşte Fenerbahçe Trabzonspor maçının hakemi!Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
Ali karamanoğlu 12 ay önce
Şeytanlar görevine devam ediyor.Tescilli TS düşmanı.MHK ve Federasyon istifa etsin.Yerine tarsfsız kurullar seçilmeli.Aksi halde perşembenin gelişi belli.
cyh61 12 ay önce
hakeme bakacak olursak planlı bir biçimde Newton gönderilmek isteniyor diyebiliriz. demekki bu Newtonda iş var arkadaş. ben sabredilirse iyi olacak kanaatindeyim.
Trabzonlu Genç 12 ay önce
Trabzonspor hakemide yenmeli.Eddie Newton bunu yapacakmış.Ama bunu ancak çok sıkı bir takım savunmasıyla yapabilir.Takım savunması demek ceza sahasına bütün oyuncuların gelmesi demek değil.Bu geriye yaslanmaktır.Takım savunması rakip takımın ayağına top geldiği an pres yapmak demektir.Trabzonspor bunu yapsaydı maçların yüzde 80'ini kazanırdı.Ama Fener maçında bunu yaparsa kazanabiliriz.Bir gol atıp geri çekilmezsek kesin kazanırız.Ön libero Edgar stoper Hosseini Hugo ikilisi oynamalı.Böyle oynarsak dediğim planı da yaparsak inşAllah yeneriz.İnşAllah Fener'i yenip çıkış yapacağız.Umut olmasada "Ummadığın taş baş yarar"deler.Hayırlı günler.
Ahmet Mutlu 12 ay önce
Tamam maça bakmaya gerek yok sonuç belli bizim başkan şimdi konuşucak hakem yaktiktan sonra değil
Ulas 12 ay önce
Tamam fener zora duserse yardım edecekte hazırlanm7ş
Ercan 12 ay önce
Eyyamcı hayırlı olsun. Bumaç Fener in
Görünen köy. 12 ay önce
Pozisyonlara çok uzak duruyor, çok kritik pozisyonları hareket topa diye savuşturarak karar vermekte çekimser kalıyor! Ülke dışındaki maçlarda daha iyi bir maç yönettiği inancım kuvvetli! İsmini hatırlayamadım ama G. S. - Alanya maçını yöneten maç hakemini ve var hakemlerini izledim diyorumki hakem böyle olsun o kritik pozisyonlarda hakem düzgün bir şekilde karar vererek adalet dağıtsın sonunda TS puan kaybedecek olursa takımım için üzülür tepkimi gösteririm ama ülkemizde hakemlerin de baskıya boyun eğmeden maç yönettiler inancı oluşacağından onlar adına gurur duyarım! Bu hakemi gs dahil herkesin tebrik etmesi gerekir! Eleştirilerde söylenenler bu Var ve hakemler bize sıra gelince her şeyi titik, titik inceleniyorlar yönünde! Aslında burada bu hakem ve var a sitem edilmiyor! Tebrik ediliyor kanaatimce! İstenen bu başarıyı bir maç için değil genele yaymak! GS. oyuncunun elini gören ve golü iptal eden hakem yönetimleri, iki hafta önce TS nin rakip oyuncusunun topu kolunda yumuşatarak avantaj sağlayıp nasıl da gole
da ulaşıldığını görmek istemediler! Nedeni ise kendi planladıkları tatlı ziyafetinin bozulmaması dan ibaretti!
Türkday 12 ay önce
Allahimyarabbim senbizesabirver.buneya
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@