İstanbullular Mehmet Ekici için pusuda!

Aman Trabzonspor yönetimi dikkat! Mehmet Ekici için 3 İstanbul takımınında pusuda beklediği belirtiliyor

İstanbullular Mehmet Ekici için pusuda!
banner432
Trabzonspor'da sözleşmesi sezon sonu sona erecek olan Mehmet Ekici için yeni sözleşme görüşmeleri sürerken Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin de pusuda beklediği öne sürüldü.

Başkan Muharrem Usta'nın "Aksilik olmazsa yeni sözleşme imzalayacağız" dediği Mehmet için fırsat kollayan 3 İstanbul takımının, bordo mavililerin yeni sözleşme imzalatamaması durumunda devreye gireceği konuşuluyor. Alınan bilgilere göre gurbetçi futbolcunun ilk tercihi Trabzon'da kalmak. Mehmet Ekici'nin menajerliğini de yapan babası, Bordo-Mavili yönetimle pazarlık halinde. Yıl sonuna kadar anlaşma olmazsa, FIFA kuralları gereği sözleşmesinin bitimine 6 ay kalan Mehmet Ekici ile tüm kulüplerin masaya oturma hakkı doğacak.
 
TÜM GÖZLER TRABZON'DAN GELECEK HABERDE
 
Bu durumda ortalık fena kazışacak... Mehmet Ekici tarzında bir orta alan oyuncu arayan Galatasaray ve Fenerbahçe, 'Selçuk İnan savaşına' benzer bir kapışma yaşayacak. Fakat Beşiktaş'ın da tecrübeli futbolcuyu rakiplerine kaptırmak istemediği ve Şenol Güneş faktörüyle işi bitirmeyi planladığı belirtiliyor. Şu anda tüm gözler Trabzon'dan gelecek habere çevrilmiş durumda. Ekici ya nikah tazeleyecek ya da İstanbul'un üç takımı transfer için devreye girecek.
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2016, 15:38

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat başkan
murat başkan - 3 yıl Önce

yıllardır yapılan yanlış ,futbolcu alırken trabzon şehrine ayak uydurabilir mi sorusunun olmamasıdır... Mehmet trabzonda olmak istemiyor.. yol verin gitsin ... zorlamaya gerek yok..

ercan
ercan @murat başkan - 3 yıl Önce

Bunu nereden biliyorsun?

x5461
x5461 - 3 yıl Önce

iyi paraya satin .eski halinden eser yok simdi

Ercan
Ercan - 3 yıl Önce

Hiç kimse vazgeçilmez değildir ama son yıllarda oyuncularımızın bizden koparılış şekillerini gördükçe BÜYÜK TAKIM özelliğini MAALESEF kaybettiğimiz görülüyor. Bu nedenle Ekici Çakallara Bırakılmamalı.

Fatih
Fatih - 3 yıl Önce

Bırakın gitsin.Çokta önemli değil.

hakan
hakan - 3 yıl Önce

Ben artık bunu yazmaktan gına geldi mehmet ekici ile bir şekilde anlaşmaya çalışalım eğer anlaşma olmaması durumunda devre arasi ya satalım yada takasta kullanalım yoksa devre sonu sözleşmesi bittiğinden bonservis almadan gider lütfen dikkat

Satın gitsin
Satın gitsin - 3 yıl Önce

Ekici eşi benzeri olmayan bir futbolcu değil iyi para verirseler onur dısında herkes sarılabilir

murat başkan
murat başkan - 3 yıl Önce

yeni takım kuracaksan ,eskilerden sadece ;trabzonspora geldiği ilk günkü heyecanı olan oyuncular kalmalı.. Mehmet Ekici kafa olarak bitmiş okeye dolanıyor anlıyormusun ercan... bazı şeyleri bilmek için tarih en büyük pusuladır... (burak,olcan,volkan,selçuk ve diğerleri...)

banner421