7m

Çapkınoğlu

İstanbul ekibinden iki Trabzonsporluya kanca!

Kasımpaşa Trabzonsporlu iki ismi kadrosuna katmak istiyor.

Trabzonspor 14.07.2022, 09:27
İstanbul ekibinden iki Trabzonsporluya kanca!

Transfer döneminin suskun takımlarından biri olarak gösterilen Kasımpaşa düğmeye bastı.

Lacivert-Beyazlılar, Trabzonspor 'da düşünülmeyen Yunus Mallı için devreye girdi. Hatayspor ve Antalyaspor'la da adı anılan başarılı oyuncuya en ciddi teklifin Kasımpaşa'dan geldiği ifade edilirken, Yunus'un da kariyerine İstanbul'da devam etmeye sıcak baktığı gelen haberler arasında. Kasımpaşa CEO'su Serkan Reçber'in bizzat görüşmeler yaptığı yıldız oyuncuyla büyük ölçüde el sıkıştığı, transferin ise kısa sürede açıklanacağı belirtildi.

KOITA DA LİSTEDE

Kasımpaşa'nın yine Trabzonspor forması giyen eski oyuncusu Fode Koita'yı da renklerine bağlama ihtimali olduğu ve bu doğrultuda görüşmelerin devam ettiği öğrenildi


Yorumlar (1)
Erdem 1 ay önce
Bizim oynatmayıp da maaşını verdiğimiz adamlar Gervinho 2 desek, Koita 1, Trondsen ve Flavio ikisini toplam 1,5 Yunus 1 desek, diabete inşAllah 0 sıfırdır. Eder bize en az 5,5 m €, belki de Konyanın toplam maaşının yarısı, belki tamamı. Hatasız kul olmaz, evet ama bizde eski hatalar bizi iflasa sürükleyen hatalar tekrarlanmaya başlarsa işte o hiç olmaz. Borç azalarak devam etmeli. Arada Ekuban Nwakaeme gibi 1 m € ya adam bulup 8 m€luk verim almalıyız. Hep mi kötüler, hayır iyi örnekler de var Siopis gibi ama iyi örnekler daha fazla olmalı. Bu sene tüm takıma başarılar dilerim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@