banner539

banner526

banner533

banner513

İspanyollar transferde Sörloth modelini öneriyor!

İspanyol basını, transferde Sörloth modelini önerdi.

Trabzonspor 12.04.2020, 15:28
İspanyollar transferde Sörloth modelini öneriyor!

İspanya basını, koronavirüs salgını nedeniyle büyük darbe yiyen kulüplerin az maliyetli yıldız oyunculara yöneleceğini yazdı. Buna örnek olarak ise Alexander Sörloth gösterildi.

Koronavirüs nedeniyle krize giren futbol ekonomisi ve başlayacak yeni düzen için İspanya'nın AS Gazetesi özel bir araştırma yayınladı.

ARTIK KULÜPLER DAHA AZ MALİYETLİ YILDIZLARA YÖNELECEK

Artık Avrupa kulüplerinin 25 milyon euroyu limit belirleyip, daha az maliyetli ama yine yıldız futbolculara yöneleceğini yazdı.

Bu modele en önemli örnek olarak da Trabzonspor'da golcülüğüyle öne çıkan Alexander Sörloth gösterildi. Sörloth'un yaşı, performansı ve potansiyeli örnek olarak verildi.

SÖRLOTH TARZI OYUNCULAR TERCİH EDİLECEK 

2020-21 sezonu planlamaları yapılırken Real Madrid gibi takımlar da dahil Avrupa'nın büyük kulüplerinin Sörloth ve benzeri profildeki isimleri tercih edeceği bildirildi.

Bonservisi Crystal Palace'ta olan 24 yaşındaki forvetin bu sezon attığı 19 golün ilgi çekici olduğu kaydedildi. İspanya'da bile yıldız ismin konuşulduğu belirtilip, sezon bitiminde hararetli görüşmelerin Trabzonspor ve Crystal Palace'ı beklediği dile getirildi. 

Yorumlar (1)
Büyük BAŞKAN 7 ay önce
Ahmet Ağaoğlu farkı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@