İngilizlerin gündemi Abdulkadir

Adı İngilizlerle anılan Abdulkadir Ömür taraftarların takibinde.

İngilizlerin gündemi Abdulkadir
banner432

Adı bir süredir Liverpool ile anılan Abdülkadir Ömür için resmi bir teklif yok ancak İngiliz taraftarlar onu çok istiyor.

Yerel basında taraftarlara "Sizce Liverpool, Abdülkadir Ömür'ü transfer etmeli mi?" diye soruldu. Ankete katılan Liverpool taraftarının yüzde 86'sı 19 yaşındaki oyuncunun gelmesi için "Evet" şıkkını işaretledi. Abdülkadir'i istemeyenlerin oranı sadece yüzde 14'te kaldı.

.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat başkan
murat başkan - 2 ay Önce

abdülkadir şu an dünyanın en genç. ve en yetenekli futbolcularından ilk üçe girer. fiyat 50 milyon sterlin gerisini kulupten içeri bile sokmam. not : eouro değil sterlin :))

zafer
zafer - 2 ay Önce

MURAT KARDES, 50 STERLIN AZ, CIK CIK BEN SUNU 70 STERLIN YAPAYIM NEDENI CENK GIBI "KAZMA 47 STERLINE GITTIDE BJK DAN, BAK NE OLDU EVERTON DÜN SATIS LISTESINE KOYDU TOSUNU. DAHA DÜSÜK FIYATA TRANSFER ETTIGI PARADAN.BENCE ADDÜLKADIR EN GEC 2020 SEZON SONUNDA GITMELI HWM KENDISINI GELISTIRME ACISINDAN HEMDE INSALLAH BIZDE DAHADA PISER FIYATI 2020 DEGERI DAHA COK ARTACAKTIR. HERKESE HAYIRLI PAZARLAR BERLINDEN.

Samet
Samet @zafer - 2 ay Önce

Zafercim 1.Cenk tosun 24 4 milyon euro ya satıldı 2.abdülkadir ne 50 nede 70 milyon sterlin,150 milyon sterlin ederi var ????

Şeref aras
Şeref aras - 2 ay Önce

Kulübün çıkarlarını korumak amacıyla ve ıyı bir kazanç sağlayacaksa neden olmasın

Süleyman
Süleyman - 2 ay Önce

40 milyon Sterlin veren Abdülkadir'i alır

Yorumcu
Yorumcu - 2 ay Önce

:) komiksiniz velhasıl gülüyorum. Bize bu paraları kim verir. Ayrıca Abdülkadir fazla şişirildi. Balon ???? Abdülkadir TS yi şampiyon yaparsa o zaman size katılabilirim

Firtina61
Firtina61 - 2 ay Önce

Abdülkadir böyle devam ederse cok rahat 150 milyon euroya gider

zafer
zafer - 2 ay Önce

SAMET KARDES, BEN TOPLAM MALIYETINDEN BAHSEDIYORUM YANI KENDISININ VE KULÜBÜNÜN ALDIGI PARADAN. YORUMUMU ANLADIYSAN BEN 2020 SEZON SONUNDAN BAHSEDIYORUM VE KENDISINI GELISTIRIRSE KI INSALLAH ÖYLE OLUR SIRADAN TOPCULAR AVRUPADA VE DÜNYADA FIYATLARI 3. 4. SINIF TOPCULAR 10-15 MILYON EURODAN BASLIYOR MALUM BWN BUNU ANLATMAYA CALISTIM OKAY MI SAMET KARDESIM?

Yasin k
Yasin k - 2 ay Önce

Abdülkadir cok yetenekli oyuncu . Ama 20 mio Euro alsak sevinelim . Bizim türk ligi malesef cok batmis durumunda .


banner393

banner426

banner463

banner443

banner441

banner462