alexa metrics

banner536

"İnancınızı kaybederseniz her şeyinizi kaybedersiniz"

TSYD Trabzon Şubesi yönetim Kurulu, Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu ziyaret etti.

Trabzonspor 01.10.2021, 15:42 01.10.2021, 15:53
"İnancınızı kaybederseniz her şeyinizi kaybedersiniz"

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, takımlar camialarıyla birlikte başarıya ulaşabileceğini belirterek, "Puan kaybettiğiniz zaman şampiyonluğu kaybetmezsiniz. Mücadeleyi, umudunuzu, inancınızı kaybettiğiniz zaman her şeyinizi kaybedersiniz" dedi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Trabzon Şubesi yönetim Kurulu, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu ziyaret etti. TSYD Trabzon Şube Başkanı Selçuk Kılıç ve yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı ziyarette Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun yanı sıra Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu da bulundu. TSYD Trabzon Şube Başkanı Selçuk Kılıç, yeni yönetim kurulu ile birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette Başkan Ahmet Ağaoğlu’na çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Ahmet Ağaoğlu da yeni yönetime başarılar diledikten sonra sohbet şeklindeki ziyarette bazı konularda soruları cevaplandırdı.

Kulüpler Birliği’nin önceki gün gerçekleştirilen toplantısı sonrası Merkez Hakem Kurulu ile ilgili yaşanan sıkıntılara çözüm bulmak amacıyla hayata geçirecekleri ve TFF’ye sunacakları çalışmaya ilişkin de bilgi veren Ağaoğlu, “MHK yapısını ve hakemlik müessesinin günün ihtiyaçlarına cevap vermesi için başlamış olduğumuz çalışmaları 3-4 haftaya nihayete erdireceğiz. Ardından bunu TFF ile paylaşmak ve genel kurullarda ciddi bir değişikliğe giderek ülke gündeminden bu konunun ilelebet kaldırılması için çalışmaları yoğunlaştırdık. Bütün kulüp başkanları bu konuda ortak görüş ifade ettiler” diye konuştu.

İnancınızı kaybederseniz her şeyinizi kaybedersiniz


"Mücadeleyi ve inancınızı kaybettiğinizde her şeyinizi kaybedersiniz"
Trabzonspor taraftarlarının Fenerbahçe maçı öncesinde aldığı “Tribünlerde tek ses olma” kararını da değerlendiren Başkan Ahmet Ağaoğlu şunları söyledi:
“Olması gereken bir şeydi. Sezon sonu bir başarı hedefliyorsak, taraftarımız topyekun olarak takımın yanında, takımın arkasında 12’nci adam ve itici güç olarak yer almalı. Takımlar camialarıyla başarıya ulaşır. Bu zorlu süreçte, en fazla eksikliğini hissettiğimiz taraftar desteği idi. Bugün 3 bin, 4 bin veya 6 bin taraftara oynuyoruz. Alınan bu karar Fenerbahçe maçıyla da sınırlı olmamalı. Ne zaman kaybedersiniz? Gol yediğiniz zaman maçı kaybetmezsiniz. Mücadeleyi bıraktığınız zaman kaybedersiniz. Puan kaybettiğiniz zaman şampiyonluğu kaybetmezsiniz. Mücadeleyi, umudunuzu, inancınızı kaybettiğiniz zaman her şeyinizi kaybedersiniz. Bugün ligde 20 takım var. 38 maç oynanıyor. 114 puan alan takım var mı? Geçen sene 84 puan yakalayan takım şampiyon oldu. Demek ki, maç da kazanacaksın, maç da kaybedeceksin. Ancak mücadele edeceksin. Ne zaman ki mücadele bırakılır, ne zaman ki inancını kaybedersin, umudunu kaybedersin, o zaman savaşı da kaybedersin.”


Yorumlar (4)
Erdem 4 ay önce
Şuan ki kadro, sol bek hariç Süper Lig için çok kaliteli bir kadro. Ünal zamanında Sörloth vardı tek başına bir takımdı fakat Nwakaeme ve Ekuban olmadımı Sörloth da gol atamıyordu. Kilitliyorlardı adamı yada pas atalamıyordu kimse Sörlotha. Onun dışında Koray, Avdiaj, Bilal Başacıklar da vardı yedek oyuncu yoktu bi doğru, yoktu derken yani paf takımdan oyuncular vardı. Şuan Ünal Hoca zamanındaki kadroya göre Sörloth hariç çok kaliteli bir kadromuz var fakat Ahmet Başkan Koitaya verdiğin parayı Ekubana verseydin de Ekuban kalmasaydı tamam derdik biz kalsın diye elimizden geleni yaptık derdik demesine de Ekuban gidip biz Koitayi alınca ve bu Koitanın ben sakat haberini okudukça içim yanıyor. Ekuban kalsaydı almıştık cincon maçını çok yazık oldu. Ekubana 1.5-1.8 milyon € verseydik bu adam kalırdı ne gerek vardı sakat adam Koitaya ha Ekuban 1.5 milyon € yu beğenmezdi tamam derdik kalmak istemedi eğer biz önersek de beğenmeseydi sorun yok sorun adamı tutabilecek para teklif edilmemesi yoksa 3 -4 milyon istiyorsa zaten gitsin derdik. Bu arada bu Koitayı muayene de mi etmediniz transfer eder iken yazık çok yazık.
FURKAN 4 ay önce
Eften püften, boş beleş laflar Başakşehir'e şampiyonluğu nasıl ikram ettin, onun hesabını ver sen!
FURKAN 4 ay önce
Kendi taraftarını savcılığa verdin. Seninki nasıl bir inanç gerçekten merak ediyorum?
Kadir 4 ay önce
İnandığın şeye bağlı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@