banner536

banner526

banner533

İbrahimoviç'i takımımda görmek isterim!

Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, Zlatan Ibrahimovic transferinin kulübün olanakları dahilinde olmadığını söyledi.Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, bordo-mavili kulübün İsveçli yıldız Ibrahimovic'i transfer edeceği şeklindeki iddia

Trabzonspor 19.07.2015, 15:10
İbrahimoviç'i takımımda görmek isterim!

Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, Zlatan Ibrahimovic transferinin kulübün olanakları dahilinde olmadığını söyledi.

Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, bordo-mavili kulübün İsveçli yıldız Ibrahimovic'i transfer edeceği şeklindeki iddialara yanıt verdi. Hurma, Ibrahimovic gibi bir oyuncuyu herkesin takımında görmek isteyeceğini belirterek, "Transfer dönemlerinde herkes iyi oyuncuları takımlarında görmek ister. İnsanoğlunun istekleri sonsuzdur. Ibrahimovic gibi bir oyuncuyu çalıştığım takımda görmek ve öyle bir transferi becermiş olmanın mutluluğunu yaşamak isterim ama imkanları, kulübün şartlarını göz önünde bulundurmak lazım. Şu anda böyle bir transferi düşünmek olanak dahilinde değil" ifadelerini kullandı.

Takımın eksiklerini herkesin gördüğünü dile getiren Hurma, "Trabzonspor'un sorunlarını transfer yaparak çözemeyiz. Biz takıma katkı sağlayacak oyuncular almak istiyoruz. Kulübün hedeflerine gitmesine yardımcı olacak oyuncular alacağız. Bunun için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Takım taraftarı 5 yıl önce
Biraz olsun dürüst olun sizde İbrahimoviç i alacak güç varmı bu milleti niye böyle aldatıyorsunuz biraz olsun utanır insan Sağdan soldan uç beş Kuruş almak için para dilen sonrada İbrahimoviç siz kim o kim sizin deyil İbrahimoviç sıradan oyuncu bile alacak ne para nede beceriniz var ama alıştınız boş sdata oynamaya gerçi Buda işinize geliyor eleştiren yok nerde o seksenli Yılların taraftarı iho ve olmayan yönetimi bu yaptıklarından sonra orada bir saat bile duramazdı bizim asil sorum bilinçli taraftarı olmayışı
Osman d 5 yıl önce
Benim bildigim Suleyman hurma Erzincanli ama bizden daha fazla Laz olmus.hani derler ya Karadenizlileri kendileriyle bile Dalga gecerler diye..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@