alexa metrics

banner536

banner572

Hüseyin Çimşir’in istifasının perde arkası: Sen bırakırsan biz de bırakırız

Trabzonspor’da Hüseyin Çimşir’in daha önce istifa ettiği ortaya çıktı.

Trabzonspor 21.07.2020, 11:50 21.07.2020, 12:53
Hüseyin Çimşir’in istifasının perde arkası: Sen bırakırsan biz de bırakırız

Haber61 - Haber Servisi

Trabzonspor, lider girdiği koronavirüs arasının sonrasında ilk maçta Göztepe’yi yenerek liderliğini sürdürdü. Daha sonra Alanyaspor ve ligin sonuncusu Ankaragücü maçlarında alınan beraberlikle takımda adeta kriz yaşandı.

Ankaragücü maçı sonrasında gelen ağır eleştiriler sonrası istifa kararı aldığı öğrenilen Hüseyin Çimşir’i bu kararından futbolcuların vazgeçirdiği öğrenildi. Kaptan Sosa başta olmak üzere takımdaki birçok oyuncunun “Sen bırakırsan biz de bırakırız” sözleri üzerine Çimşir kalmaya karar verdiği belirtildi.

Bu sürecin ardından Galatasaray galibiyeti gelse de takımdaki durgunluk izleyenlerin dikkatinden kaçmadı.

Antalyaspor beraberliği, Denizlispor ve Konyaspor yenilgileri sonrası fırsatı değerlendiren Başakşehir’in şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından, artan yoğun tepkiler sonrası Hüseyin Çimşir’in Ankaragücü maçı sonrası verdiği kararı yenileyerek yönetimden görüşme talep ettiği öğrenildi.

Yapılan toplantının ardından tazminat beklentileri olmadığını belirten Çimşir ve ekibi karşılıklı anlaşma sonrası görevi bıraktılar. Trabzonspor’un kalan 1 kupa ve 1 lig maçına da Eddie Newton’nun hazırlamasına karar verildi.


Yorumlar (48)
Yenicumalı DanDanDan 2 yıl önce
'Sen bırakırsan biz de bırakırız.' diyen kaç tane yeniçeri varsa hepsini bu takımdan kazımak lazım.
Mantııklı 2 yıl önce
Tuhaf olan, Sosa’nın böyle demesi. Sanki o kadar çok iyi oynadılar ki, hocalarının adeta yüzünü kara çıkarmadılar ! Ben Sosa’nın böyle birşey dediğine inanmıyorum.Çünkü Sosa gibi oyuncular böyle birşey söylemeyecek kadar kurnaz ve kaşarlıdırlar.
Hüseyin 2 yıl önce
yalan haber tam tersi futbolcular 4 haftadır çimşir in gitmesini istiyorlardı.
Gokhan61 2 yıl önce
Huseyin birakmadi ama futbolcular birakmis demek
Ahmet 2 yıl önce
Hüseyin tek başına Bilal Erdoğan'ı yenemezdi. O kadar gücü yok.
Tsli 2 yıl önce
Tek başına Bilal Erdoğan'a Hüseyin'in gücü yetmemiş. Sanki ben başka maclar seyrettim. Ruh yok kaç haftadır. 3-1 den sanki 3-4 20 dakikada Bilal Erdoğan yaptı.bir de beleş verilen penaltıyı da Bilal Erdoğan'a rağmen çaldı. O penaltı bize karşı verilse yakardik Romayı. Ama tabi alttan reise laf çakma. Feto taktikleri bunlar.
Atakan 2 yıl önce
Keşke ankaragücü maçından sonra hemen bıraksaydı antalya ve denizli konya maçları böyle olmazdı şampiyonluk son haftaya taşınırdı en azından zararın neresinden dönersen kardır hesabı
Hasan 2 yıl önce
Yıllarca Akparti kadrosuna oy verdim. Hatta ben onlara oy verirken beni kınayanlar dışlayanlar bugün hızlı akpartili oldular. Ya ben geri zekalıyım menfaatini bilmiyorum ya da onlar süper zekalar. Diyeceğim o dur ki akparti olduğu müddetçe Trabzonsporun şampiyonluğu hayal bile değil. Başkanın hakkını yemeyelim o yokken bizde parlayan her oyuncu İstanbul'a bedava kaçardı. Şimdi Avrupa'ya futbolcu gönderiyoruz. İstanbul tkımları bizden topladıkları yola bizi duman edemiyor artık. Bir sezon üç büyükleri tost yapıp gönderdik. Trabzonspor un rakibi Akbilspor asla olamaz. Üç yıl beş yıl bilemedin on yıl sonra amatör kümede olacak. Hiç şampiyon olmadan taraftar syısını artıran tek kulüp Trabzonspordur. Fenerbahçe, Galatasaray, BJK 15 yıl şampiyon olmasınlar bakalım kaç taraftarları kalır. Şimdilik şampiyonluk beklemden destek olmaya devam. Ama paramızı yok ligtv, yok bilmem yayıncı kuruluş Muş ite köpeğe yedirmeyelim artık. Trabzon'da yaşayanlar küsmesin maça gitsin. Dışarda yaşayanlar forma, ürün alarak sms atrak desteğe devam. Gün olur başkan yorulursa yine adam gibi ellisinden sonra Trabzonsporlu olduğunu hatırlamayan birisi başkan olsun. Başkan mümkünse Trabzon'da yaşayan, kulübün itibarını namusu gibi bilen becerisi olan spor kulübü yönetmeyi bilen birisi olsun. Siyaseti biz GS, FB, bjk kullanamayacğımıza göre siyasete de bulaşmamış birisi olsun. ALLAH'a siyasetten ve siyasilerden uzak durmayı öğrendim son yıllarda.
Ali Haydar 2 yıl önce
Dogruysa Demmeki Tam zamaninda karar almissin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@