7m


7m

hyundai

Hüseyin Çimşir ilki yaşayacak

Hüseyin Çimşir'in ilk maçı olacak

Trabzonspor 15.01.2020, 10:50
Hüseyin Çimşir ilki yaşayacak

Türkiye Kupası'nda Trabzonspor yarın sahasında Denizlispor ile karşılaşacak.

Böylece Hüseyin Çimşir, teknik direktör olarak ilk resmi karşılaşmasına çıkacak.

Teknik direktör Ünal Karaman ile yolların ayrılmasının ardından göreve getirilen 40 yaşındaki Hüseyin Çimşir, 12 yaşında altyapıyla kapısından girdiği bordo-mavili takımın bu kez başında olacak.


Yorumlar (4)
Av. Semih Atik 2 yıl önce
Bakin 2 ay önce üst düzey fb lı bir dostumla sohpet ettik. Bana söyledikleri aynen şöyle """Fb bitik durumda. Futbol dışı branşlara aylardır odeme yapılamıyor. Futbolcuların maaşları geç yatıyor. Fb son atımlık barutunu kullanıyor. Fb yı şampiyonlar ligi dışında hiçbirşey kurtaramaz. O yüzden bu sene şampiyon olmak için her yolu deneyecekler. Yoksa Koç bile kurtaramaz"""

O yüzden biz bu sene takımımıza odaklanalım. Oyuna gelmeyelim. 2011 devre arasındaki oyunlara benzer oyunlar dönüyor. Kışkırtma tahrik etme var. Fb maçından önce daha tahrik edici beyanlar verecekler. Amaç saha kapattirma hükmen galibiyet. Sakın ola bu oyunlara gelmeyelim. Her maç bir tane bile koltuk boş kalmamalı. Son nefesimize kadar bağırıp yerimizde oturmamalıyız. Bu sene kirilma sezonu olabilir. Trabzonspor 'ün potansiyelinin farkındalar ve korkuyorlar. Bir şampiyonluk gelirse şampiyonluklara ambargo koyacağımızı biliyorlar. Lütfen tahriklere gelmeyin. Boş koltuk bırakmayın. En sıkışık zamanımda oğlumu alıp bu hafta istanbul 'dan kasımpaşa maçına geliyorum. Lütfen maç izlemeye gitmeyin. Maç izleyecekseniz evde izleyin. Stada bağırmaya gelin. Çekirdek citlatmaya gelmeyin. Bu sezon önemli. Bu sezon şampiyon olursak gelecek 10 yıla damga vuracağız. 2020 li yıllar bizim yıllarımız olacak.

Ancak yönetime düşen iki görev var. 1- çok iyi bir lider stoper transferi 2- üzerimize yapışan devlete yaslanma imajından kurtulmak. Bu imajla Anadolu takımları bize karşı daha farklı oynarlar.
6101 2 yıl önce
Lig başlasın iki maç yenilince Hüseyin cimşir e kızacak arkadaşlara sesleniyorum. Sakın o zaman gelince ağlamayın. Siz istediniz bu adamı. Yok trabzonun öz evladı bizim çocuğumuz falan hikayeleri anlattınız. Bu takımın hocası falan değil Hüseyin aha burayada yazıyorum.
Ts61 2 yıl önce
Dostum, Hüseyin'i bizler mi seçtik? Hayır. Bize sadece destek vermek düşür çünkü her şey Trabzonspor içindir! Onun başarısı nasıl bizlerin başarısı sayilacaksa olası kötü sonuçlarda öyle dır. Yani destekleyecegiz ! Bize her yer şampiyonluk dileğiyle...
Dan Dame 2 yıl önce
Boynuz kulagi gececekmi!görecegiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@