Hüseyin Çimşir: “Hedefe bir adım daha yaklaştık”

Hüseyin Çimşir maç sonu konuştu.

Trabzonspor 12.06.2020, 23:45 13.06.2020, 12:21
Hüseyin Çimşir: “Hedefe bir adım daha yaklaştık”

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor teknik direktörü Hüseyin Çimşir maç sonu konuştu.

Çimşir, “Kazandığımız için oyuncu arkadaşlarımızı kutluyorum. Oyunu ikiye ayırmak lazım. 11’e 11 ve 11’e 10. İki bölümde iyi oynadık. 10 kişi kaldıktan sonra nasıl oynamamız gerektiği ile ilgili arkadaşlar istediklerimizi yaptık. Merkezi kapattık. Netice itibariyle kazandık. Bir adım daha hedefe yaklaştık. Bugünkü oyunu merak ediyorduk. Ben iyi olduğunu düşünüyorum. 7 haftamız kaldı. Bu iş kolay değil. Emek lazım. Camiamız taraftarlarımız bize destek olsun. Hep beraber inşallah istediğimiz şampiyonluğa ulaşırız.” dedi.

BASIN TOPLANTISINDA NELER SÖYLEDİ?

Hüseyin Çimşir, “Kazandığımız için tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum. Oyuncularımız bugün verdiğimiz tüm görevleri yerine getirdiler. Üç aylık bir aradan sonra oynanan futbol bence gayet olumluydu. Oyunu iki bölümde incelemek gerekiyor. 11’e 11 olarak oynanan oyun ve 11’e 10 olarak oynanan oyun. Ben ikisini de takım halinde iyi oynadığımızı düşünüyorum. Özellikle 11’e 11 olan bölümde skoru daha da arttırabilirdik, kendimize avantaj sağlayabilirdik. Sonrasında eksik kalmamıza rağmen arkadaşların ortaya koyduğu mücadele ve 10 kişi oynama konusunda gösterdikleri gayret yerinde ve başarılıydı. Tabii geriye kalan 7 hafta var. Kazanmış bir takımın teknik direktörü olarak hakemlerin biraz daha dikkat etmeleri gerektiğini düşünüyorum. Bunu kazanmış bir teknik direktör olarak söylüyorum. Ortada bir emek var, mücadele var, herkesin hakkı var. Verdikleri kararlarda daha sağlıklı ve sağduyulu olurlarsa sevinirim” dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (19)
Hasan 1 yıl önce
Hakem seçilip verilmiş. Görevini yapmaya çalıştı. Ama ilahi adalet izin vermedi. O sene bu sene Şampiyon olacağız
Ömer 1 yıl önce
Iyisin koçum devam et.
Yasar 1 yıl önce
Hocam tebrik ederim , değişikliklerde takımın oyunuda harikaydı. Tek sorun Gilerme ve Costa nın gereksiz hareketleriydi.
Oktay 1 yıl önce
Simdiden sonra nasıl oynadığımızın bir önemi yok.Kazanalım yeter.Teşekküerler Cocuklar.
Okan 1 yıl önce
Hocam şampiyon olduğumuzda bu 7.kez olucak. ve tarihimizde 3. Türk hoca sen olacaskın. Yalnız nazar değer diye düşünüyorum. aman nazar değmesin.
boşluğuna mi geldi 1 yıl önce
7. Değil 8. Olacak. Adın aziz mi yoksa?
Abanoz 1 yıl önce
Ah Hocam ahhhh. Allah aşkına bu oyunu şöyle sakın bir kafa ve tarafsız gözle izle. Oyun içerisinde yaptıgı hatalara kendin bile inanamıyacaksın. Oyuncularda olan onanç ve motivasyonun yarısı Sen de olsa açık ara önde şampiyon oluruz.
90 günlük ara sana bir şey katmamış gibi. Gene korkak oynuyorsun.
Endoye gibi sağlam bir adam varken Gulerme gibi kendisine oynayan bir oyuncu ve defansta her an saatli bomba gibi tehlikeli Da Costa ile başlaman hala kafanda bazı şeylerin oturmadığını gösteriyor.
90 gün sonra hala dokuz doğuruyorsak var gerisini sen düşün...
Doktor TS 1 yıl önce
Ya arkadaş takım yenmişken bunları yazdın. Demek yenilseydik neler yazacaktın neler.. Bu arada bi hatırlatma: bizim Endoye diye bir futbolcumuz yok..
Hasan 1 yıl önce
Takım çok iyi çalışmış. Kolay değil ligin dişli takımı ve Zorbay Küçüğe karşı oynamak. Helal olsun size ve takıma. Yanlız kalan 7 hafta bu hinliklere dayanabilir miyiz bilemiyorum. Kazanırken de hakemlerin kasıtlı davranışlarını dinlendirelim. Takım çok iyi direnç gösterdi. Arkadaşları atıldı kalan on kişi 11 kişilik oynadı. Zorbay raconu çok iyi öğrenmiş. Adam kendini adamış İstanbul'un sarı kırmızı dilberine. Bu gün aşkını ilan etti ama o dilber herhalde Trabzonspora kalacak. 8. Defa Bizans'ı kuşatma zamanıdır.
Osman Karaduman 1 yıl önce
Oyuncu değişikliği ve taktik 10 numaraydı devam hoca
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@