Hüseyin Çimşir Fenerbahçe taktiğini belirledi!

Trabzonspor teknik direktörü Hüseyin Çimşir Fenerbahçe taktiğini belirledi.

Hüseyin Çimşir Fenerbahçe taktiğini belirledi!

Trabzonspor, Süper Lig'in 20. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacak. Karşılaşma öncesi her iki teknik adam da işleri sıkı tutuyor.

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, Fenerbahçe maçı öncesi işleri sıkı tutuyor. Antrenmanlarda yapılan çalışmalar sırasında oyuncularından önde baskı yapmalarını isteyen Çimşir, “Topu kaptırdıktan sonra çabuk tepki verin. Anında reaksiyon gösterin. Önde baskı yaparak yeniden topu bize kazandırmaya çalışın. Rakibi beklemeyin” şeklinde uyarılarda bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet61
Ahmet61 - 1 ay Önce

Bizim en sıkıntımız hep buydu top rakibe gittiğinde bekliyoruz top bize gelsin diye. Her topa iki kişi başka yapacak rakibi hataya zorliycak.

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 1 ay Önce

Anladım! Topi kaptırdığınızda anında reaksiyon gösterin.

Bordo
Bordo - 1 ay Önce

vakame yok...maç kadrosu ugurcan-peraira,kamil,campi,hüseyin-majid,ndiaye-ekuban,sosa,sturridge-sorloth....majid,mikelden daha etkili rakib atağı kesme top kapma mücadele özelliği var fb nin alman futbolcusu ortadan hızlı ataga çıkıyor,majid iyi bir set olur...kamil,novakdan hazır görünüyor novak denizli maçında yetersiz durumdaydı ki fb rodrigeus ile kanatlardan hızlı atak çıkarıyor...parmak mikel sarı yedekte başlar...ts maça denizli ilk yarısı gibi oynamaz ve prag aek ilk maçları gibi dirençli mücadele düzeyi yüksek olursa ts maçı kazanır.

ORHAN KİBAR
ORHAN KİBAR - 1 ay Önce

MAÇI ALAN HAVAYA GİRER KAYBEDEN KAOSA MAÇ 0/0 100 SABAHA KADAR BERABERE SKOR 1-1

SIRADAKİ HABER

banner513