Hüseyin Çimşir: Beklediğimden daha iyi...

Trabzonspor teknik direktörü Hüseyin Çimşir maç sonunda konuştu

Hüseyin Çimşir: Beklediğimden daha iyi...

Trabzonspor'un Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde oynadığı ve 4-1 kazandığı Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı sonrası Teknik Direktör Hüseyin Çimşir basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Müsabakanın değerlendirmesiyle sözlerine başlayan Teknik Direktör Hüseyin Çimşir, “İlk maçın vermiş olduğu bir avantaj vardı. Bu maçın az süre almış, aramıza yeni katılmış veya hiç oynamamış arkadaşlarımızı görme açısından iyi bir maç olduğunu düşünüyorum. Hem onlar için hem bizim onlar hakkındaki fikirlerimizi daha net görebilmek için çok faydalı bir müsabaka oldu. Özellikle maçın ikinci yarısı. Ortaya koymuş oldukları mücadeleden, arzu ve istekten dolayı bizleri son derece mutlu ettiler. Galip gelerek turu atladık” dedi.

Bir basın mensubunun defansif diziliş üzerine yönelttiği soruya ise Teknik Direktör Çimşir, “Maçlarda bazı sistemleri deneyebiliriz ama şu an için aklımda çok olan bir sistem değil 3’lü defans sistemi. Bugün maç itibariyle, hem de üç oyuncumuzu Hosseini, Costa ve Messias’ı görme açısından böyle bir sistem denedik. Dönem dönem başarılı olduğumuz anlar oldu. Ama bu işler bugünden yarına değişecek işler değil. Bir iki antrenmanla bunu ne kadar oynayacağız, orası biraz soru işareti. Kısa vadede üçlü defansla ilgili bir planım yok. Bugün sahadaki birçok oyuncumuz ilk kez oynadılar. Arkadaşlarıyla beraber uyumları, antrenman durumları ve maç eksiklerine rağmen beklediğimden daha iyi gördüğümü söyleyebilirim” diyerek yanıt verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ts_61
Ts_61 - 3 gün Önce

Bu Yiğido korkusu neden yahu! En kötü ihtimal 3 yiyip yiğit kim olduğunu anlayacaklar! Öyle lakap ile yiğit olunmuyor!

Osman Karaduman
Osman Karaduman - 3 gün Önce

Hoca orta alanda ndiaye sosa Obı oynarsa şimdiden bize geçmiş olsun... Parmak yada doğanı oynatıver obının yerıne olmaz mı

Osman6154
Osman6154 @Osman Karaduman - 3 gün Önce

Amma biliyosunuz her şeyi Obi varken orda kim oynaryabilir başka? Futbol hislerle olmuyor maalesef hemşerim

Haci Bumbala
Haci Bumbala - 3 gün Önce

Issien Sen bu isi biliyorsun.
Kiredi notun günde gün yükseliyor.

Serko61
Serko61 - 3 gün Önce

Gilerme gitti heralde kale direğine kötü çarptı yaktın bizi huso...

Kral
Kral @Serko61 - 3 gün Önce

Boş boş konuşma Dayım

Rizeli61
Rizeli61 - 3 gün Önce

Gulerme çok iyi bir transfer, ayrıca Bilal seneye mwakameyi zorlayabilir, iki stoperde bir ay içinde hazır olur gibi

Realist
Realist - 3 gün Önce

Osman Karaduman yorumuna ben aynen katilsam da bizim taraftar katilmaz Obi gibi topcular dan a bir alt lig de cok var ornegin Erzurum da oynayan Pote gibi. satilik ve kiralik versen talibi cikmaz OSMAN 6154 kardesimiz yorumun da Obi varken orda kim oynayabilir diyor.Ne diyebiliriz ki herkesin farkli bir bakis acisi var. Taraftar olarak biz kendi aramiz da ayni nokta da birlesemesek de hepimizin arzusu Sampiyon olmamiz...

SIRADAKİ HABER

banner513