Hurma'dan istifa iddialarına yanıt

Trabzonspor'da değişen yönetimin ardından köklü değişim sinyalleri Bordo-Mavili camianın hareketli saatler yaşamasına neden oluyor. Bordo-Mavili camiada istifa ettiği iddia edilen Sportif Direktör Süleyman Hurma Haber61 Spor Servisine çarpıcı açıklamalar

Trabzonspor 09.12.2015, 11:18
Hurma'dan istifa iddialarına yanıt

Trabzonspor'da değişen yönetimin ardından köklü değişim sinyalleri Bordo-Mavili camianın hareketli saatler yaşamasına neden oluyor.

Bordo-Mavili camiada istifa ettiği iddia edilen Sportif Direktör Süleyman Hurma Haber61 Spor Servisine çarpıcı açıklamalar yaptı.

Süleyman Hurma açıklamasında,benim şuan için Trabzonspor'dan gitmem diye birşey söz konusu değil. Yönetimle bu konuda bir görüşmem olmadı. Benim bir sıkıntım yok. Benim adım Süleyman Hurma ben kendi kaderimi başkalarının eline bırakacak birisi değilim. Bu ülkede 80 milyon insan yaşıyor ben mesleğimde en iyi bir kaç kişiden biriyim.

Trabzonspor'a yeni bir yönetim kurulu geldi. Gelirler adamlar yerlerine otururlar onlar çalışma koşullarını söyler, biz çalışma koşullarımızı söyleriz uygun olursa devam ederiz uygun olmazsa devam etmeyiz.

Süleyman Hurma açıklamasında hiç kimse benim emeğimi kendi istediği gibi kullanamaz ben emeğimi kendi istediğim gibi sunarım karşımdaki makam ve mevki ne olursa olsun dedi.

Haber yaparken de haber etiğine dikkat edilmesi gerektiğine dikkat çeken Hurma, memur gibi çalışan bir de değilim. Bana memur muammelesi ediliyor bunuda kendime ettirmem dedi.

Konumda uygunsuzluk varsa burada en yüksek anlayışı gösterecek biri varsa oda benim diyen Hurma, hiç sıkıntı da etmem, sorunda etmem 3 yıl kontratım var gereğini yapın da demem ne lazımsa onu yaparım dedi. Benim için önemli olan şu ana kadar geldi insanlar oturdular acil öncelikli sorunlar var onları oturup konuşuyoruz. Bu arada kendi durumumuzu da konuşuyoruz. Bugün yarın ben emeğimi buraya vermek istiyorsam onlarda emeğimi kullanmak istiyorlarsa devam ederim etmiyorlarsa birileri istedi diye ne alçalır nede yükselirim dedi.

Son olarak Teknik Direktör konusuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hurma Sadi hoca ile devam edeceklermi etmeyecekler mi bilmiyorum ama bildiğim bu takıma bir hoca alınacak. Ben eğer sportif direktörsem bir hoca alacağım takıma ifadelerini kullandı.

Haber : Tuncay Lakot

Yorumlar (6)
Bülent 5 yıl önce
Yürü gittt,ihonun adamı.Sizi bu kulüpte görmek istemiyoruz..
fatih avanoz 5 yıl önce
defal git palavracı iho senin gibiler harcadı paragöz
Niyazi demirçi 5 yıl önce
Normal şartlarda gitmesi gerek.boşuna direniyor .Trabzonda kimse kendisini sevmiyor.ayrıca menegerlik işide tam onun işi deyil.bir an önce gitmeli.iho nun adamı.
Taraf 5 yıl önce
Lütfen istifa
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
Sevilmiyorsun artık arkanı dön ve cık .kaybol.bas git.daha ne diyelim.aldırdığın oyuncular fos cıktı üstelik kacıp gittiler.sen neden kacmıyorsun.tazminatsa sen Trabzonspora vermen lazım bu kadar zarardan sonra
zafer Turalı 5 yıl önce
tabiii gitmez.hazir paralı yönetimde geldi. para tatlı değil mi sn hurma?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@