Hurma: O oyuncularla İlgimiz yok!

Trabzonspor bir yandan Avrupa sınavına hazırlanırken diğer taraftan transfer çalışmalarını sürdürüyor.Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma transfer gündemiyle ilgili Haber 61 Spor Müdürü Tuncay Lakot'a çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.Sportif Dir

Hurma: O oyuncularla İlgimiz yok!

Trabzonspor bir yandan Avrupa sınavına hazırlanırken diğer taraftan transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma transfer gündemiyle ilgili Haber 61 Spor Müdürü Tuncay Lakot'a çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sportif Direktör Hurma, Marko Marin, Belfodil, Remy ve Jardel isimlerinin gündemlerinde olmadığını dile getirdi. Transferde en doğru tercihi yapmanın peşinde olduklarını dile getiren Hurma, "adları geçen hiçbir futbolcu ile görüşmelerimiz olmadı" dedi.

Trabzonspor Sportif Direktörü Hurma UEFA'ya verilen oyuncu listesi hakkında da açıklamalarda bulundu.

Hollanda'da kamp yaptıkları için yabancı ve yerli birçok oyuncuyu UEFA'ya bildirmediklerini belirten Hurma, oyuncuların işlemlerinin yetişmediği için oyuncuları UEFA'ya bildiremedikleini, ilk turda turu geçmeleri halinde yeni transferlerinde UEFA'ya bildireceklerini sözlerine ekledi.

Tuncay LAKOT /Haber 61

YORUM EKLE
YORUMLAR
Koksal
Koksal - 5 yıl Önce

Biri yalan konusuyor ama kim.canhan cakiroglu narin tsde diyor.hurma listemizde yok diyor

mustafa ayaydin
mustafa ayaydin - 5 yıl Önce

Rakiplerimiz guclu kadro kurdu.biz de henuz bir forvet yok.işimiz varis,deniz,sefa,yatabare ye kaldiysa yine ilk 5 e oyniycaz

SIRADAKİ HABER

banner513