banner556

>

Hosseini için karar zamanı

Trabzonspor'da Hosseini belirsizliği sürüyor.

Trabzonspor 06.12.2020, 08:44 06.12.2020, 08:47
Hosseini için karar zamanı

Trabzonspor'un İranlı stoperi Majid Hosseini için karar zamanı.

Trabzonspor'un İranlı stoperi Majid Hosseini yurt dışından 2 takımla görüşüyor. 24 yaşındaki oyuncuyla ilgili son kararı teknik direktör Abdullah Avcı verecek ancak kontrat yılında olduğu için yönetim devre arası satarak bonservis kazanmak istiyor.

.

Yorumlar (9)
Farozlar 2 ay önce
Satmayın bu Adamı, İdeal Ön Libero Oynar, Oynatın ve Sonuçlarını Görün
Yasar 2 ay önce
Gönderilmeli , futbol aklı zayıf .
Salih keskin 2 ay önce
Sosa ve novak gibi,imzalar acele etmeyin,bu filmi çok izledik, önceki versiyonlarında Selçuk İnan ve şimdiki yardımcı antrenörümüzde oynamıştı.
ADEM 2 ay önce
Campiden daha iyi. Yedek stoper olarak kalsın Campi satılsin. Hugo ve Edgar iyi oldu ama illaki sakatlık veya ceza durumu olacak ikisi sürekli oynayamaz yedek stoper lazım. Hüseyin Türkmen ve Huseyni yedek stoperler olarak kalmalı. Şuan Allah korusun Hugo sakatlansa tüm savunma kurgusu çöker. Hugoya en iyi ayak uyduran da Edgar. Ama bunların yedeği de lazım dediğim gibi alternatifli kadro lazım. Sosa Doğan Ndiaye gitti yerine gelenler ortada. Orta saha nal topluyor şimdi.
Görünen köy. 2 ay önce
Gözden çıkarılmış ise üstüne para vererek gönderilir! TS nin bu pozisyonlarda artıya geçtiğini hatırlamıyorum! Bence kalitesi var ancak oyunculara kapı gösterir uygulaması doğru değil! Oyuncu İran milli takımında oynuyor! Milli takımımız fifa sıralamasında İran takımından daha altta olduğunu unutmayalım! Gönderirse milli bir oyuncuyu bırakmış olacağız!
Yusuf 2 ay önce
Kesinlikle kalmalı. çoğu maçta iyi oynadı. Bir maçta hata yaptı diye neden gözden düştü. Alırken dünyanın parası veriliyor. Harcamayı çok iyi beceriyoruz. YAZIKKK
Abanoz 2 ay önce
Ya ne olur şu adamı bir iki maç ön libero oynatın. Denemekten ne zarar gelir. İnanın ilaç gibi olacak. Kuvvetli, hırslı, ayakları yere sağlam basıyor. Üstelik yaşı da çok genç. Campi'ye de on basar.
Ahmet Can 2 ay önce
Birader adam ön libero oynamam. Ben stoperim demiş. Eğer bu doğruysa gitsin zaten.
Ahmet Can 2 ay önce
Defansda bununla campi gidecek da costa kalacaktı yanlış yaptılar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@