Hopikoğlu iddialara yanıt vermek yerine ihanetle suçladı

Trabzonspor Basketbol Kulübü başkanı Abiş Hopikoğlu eleştiri yapanları hainlikle suçladı.

Trabzonspor 29.08.2017, 16:04 29.08.2017, 16:55
Hopikoğlu iddialara yanıt vermek yerine ihanetle suçladı

TrabzonsporBasketbol takımı Başkanı Hopikoğlu, Alper Saruhan Transferiyle alakalı iddialara açıklık getirmek yerine eleştiri yapanları hainlikle suçlamakla yetindi. İddiaları takımın başarısını önemsemeyen bir grubun haberi olarak lanse ederken, 36 yaşındaki bir oyuncuyu sportif başarı için neden aldığını açıklamadı.

Başkan Hopikoğlu'nun açıklamasında 36 yaşındaki Alper Saruhan'ın hangi şartlarda transfer olduğunu açıklamak yerine düşman ve ihanet kelimelerini kullandı.

Alper Saruhan’ın yeni sezon öncesi bordo mavili takıma transfer olmasının ardından önceki dönemden kalan alacakları nedeniyle kulübe temlik koydurduğu ve 36 yaşındaki oyuncunun yönetimin kredi çekmek için bu temliği kaldırmasına karşılık yeniden takıma transferi konusunda anlaşma sağlandığı iddialarına, Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu tepki gösterdi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Hopikoğlu Trabzon’da ihanetçi, hain bir grup olduğu ifade ederek şunları söyledi:

“Her fırsatta Trabzon’u ve yapılan iyi şeyleri kötülemek üzere örgütlenmiş bir hain grubu var. Trabzonspor’a faydası olmayan, sürekli kötü, yaralayıcı haber yapan hainler Trabzon’da olduğu sürece sıkıntılar devam edecek. Onlar için başarının hiçbir önemi yok. Onların tek emelleri, ihanetçi duygularla haber yapmak. Bu kişilere rağmen Trabzon’da basketbolu var etmeye çalışacağız. Trabzon ve basketbol düşmanları bu hainlerin sürekli ihanet içerisinde olmalarına da cevabı sportif anlamda başarılı olarak vereceğiz.”
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@