banner539

banner526

banner533

banner513

Hekimoğlu'ndan Şike vurgusu

İstanbul temasları sırasında medya organlarına da açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkan adayı Celil Hekimoğlu, bağlandığı bir radyo programında şike açıklaması yaptı.    Aydın Cingöz'ün programında konuşan Hekimoğlu, "Bakın burası Sayın Sadettin Saran'

Trabzonspor 28.11.2015, 15:03
Hekimoğlu'ndan Şike vurgusu
İstanbul temasları sırasında medya organlarına da açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkan adayı Celil Hekimoğlu, bağlandığı bir radyo programında şike açıklaması yaptı. 
 
Aydın Cingöz'ün programında konuşan Hekimoğlu, "Bakın burası Sayın Sadettin Saran'ın radyosu. Burada apaçık söylüyorum. 2010-2011 sezonunda Fenerbahçe şike yapmıştır, Trabzonspor o sezonun şampiyonudur" ifadesini kullandı.
 
Hekimoğlu, Cingöz'ün yargının bu kararı değiştirdiği yönündeki görüşüne ise, "Ne olursa olsun Fenerbahçe'nin şike yaptığı ve Trabzonspor'un şampiyonluğu insanların gönlüne kazınmıştır" karşılığını verdi.
 
İstanbul'da Tuzla Trabzonsporlular Derneği'ni de ziyaret eden Hekimoğlu, Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği ve Gebze Fırtına Trabzonspor Taraftarlar Derneği'nde de büyük ilgi gördü. Buralarda taraftarlara hitap eden Hekimoğlu'na Kuzey Yıldızı Dernek Başkanı İsmail Turgut Öksüz de hazırlamış oldukları gelir getirici projeler hakkında paylaşımda bulundu. Trabzonspor Başkan Adayı Celil Hekimoğlu, kulübün zor bir dönemden geçtiğini belirterek, "Mali açıdan gerekli çalışmalarımızı yaptık. Başkan seçildiğimiz gün ödemeleri gerçekleştirip takımı rayına koymak adına çalışmalar başlatacağız. Trabzonspor'u yaşadığı zor dönemden kurtarmak adına yönetici adaylarımızı bu doğrultuda belirledik. Güçlüyüz, kararlıyız, tecrübeli ve birikimliyiz" diye konuştu.
 
"YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ
 
İstanbul’da gerçekleştirdiği ziyaretlerden son derece olumlu geri dönüşler aldığını ifade eden Hekimoğlu, "Üyelerimizin desteğiyle yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Hedefimiz yönetim kadromuzla seçildiğimiz gün kulübün kaybettiği prestijini gücünü yeniden ayağa kaldırmak. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın" şeklinde konuştu. 
 
Gebze Fırtına Trabzonspor Taraftarlar Derneği ziyaretinde kahvaltıda çok sayıda üyeyle buluşan Hekimoğlu, taraftar potansiyelinin olumlu yönde kullanılmasının camianın gücü açısından büyük önem taşıdığını vurguladı. Camiada yok olma aşamasına gelen bütünlük atmosferini yeniden geri getirmeyi hedeflediklerini dile getiren Celil Hekimoğlu, "Trabzonspor'un bütün fertleriyle sağlıklı iletişim kurmanın arayışı içerisindeyiz. Herkesin görüş ve düşünceleri yönetim sürecine dahil edilecek. Kurumsal bütünlüğü güçlendireceğiz. Katılımcı bir yönetim anlayışı geliştirileceğiz. Kulübün vizyonuna katkı yapacak bütün olumlu fikirler yürütme sürecine dahil edilecek" görüşlerini dile getirdi.
Yorumlar (5)
MunihTS 5 yıl önce
ya allah aşkına birakin şu şike olayini tamam herkes biliyor, zaten ts bu sürecte yıprandı. Sende IHO gibi başlama kupa diye. futbol izlemek istiyoruz artık 30yıl oldu kimsede sabır kalmadı. Biri şu degirmene su versin artık
kemal durmus 5 yıl önce
Saygı değer başkan adayımız Celil Hekimoğlu.Mum Ne kadar dibini aydınlatırsa sizin çıkmış olduğunuz bu özveri dolu yoldaki TRabzon taraftarının desteği de o kadar olacaktır.Ne yazık ki bu dünya da insanlara kendinizi fikrinizi anlatabilmek çok zordur.Şayet fikir adamlığı ya da ilim adamlığı ya da vefakarlık bu tür engebeli zorlu yollarda temel alınan esas değildir seçmen için.Keşke insanımız bu tür kararları verirken görsellikle ve abartıyla dolu sanal dünyadan uzaklaşabilselerde dünümüz ile yarınımız ile bugüne bakarak karar verici olsalar.Şayet öyle olmuş olsa Gerek İHO gibi takımımıza verdiği zarar için gerekse zembille birilerinin dayatmasıyla istanbuldan kucağımıza bırakılan güdümlü MUHARREM USTA yı sandığa gömerdi.
kemal durmus 5 yıl önce
Sayın Hekimoğlunun gerek TRabzon' gerekse TRabzonun spor takımlarına yaptığı katkıları görmezlikten gelmek ,ılımlı yapıcı ve başarıya endeksli yaşantısını yok saymak insanımızın en büyük vefasızlığı olmamalıdır.İHO nun şehrimize çaktığı çivi başsız ve ucu kördür .İHO kahramlığını yüceltecek bu fırsatı değerlendirememiştir.Keşke TRabzonlu bir abimiz olarak böyle olmasaydı.Keşke Başkan olmadan önce tanıdığımız İHO olarak kalsaydı.Muharrem Usta için şehrimize yada takımımıza yaptığı bir katkıyı yazmak ,adalet anlayışı için mecbur olsada böyle bir yatırım malesef yok.Devlet hastanelerinde ücretsiz yapılan basit bir yara pansumanı için bile ücret ödemek herhalde özel hastaneleri bir yatırım kurumu yapmaz.Olsa olsa parayı veren düdüğü çalar olur
kemal durmus 5 yıl önce
hekimoğlu zaten şike olayı ile sportf olayı birbirinden ayırıyo şike olayı tamamen ayrı bir şekilde avukatlar aracılığı ile takip edilecek takılıp kalınmayacak bu ayrım yapılamadığı için çok yıprandığımız hekimoğluda söylüyor Münih ts teşekkürler.
Salih 5 yıl önce
Allah kimseyi İHO'ya benzetmesin. Adamın işi kavga, yalan , horozlanmak, kabadayılık, CBaşkanı bunun nesini muhatap alıyor vallahi anlamadım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@