Hekimoğlu'na duygusal karşılama!

Trabzonspor'da dün gerçekleştirilen seçimli genel kurulda başkanlığı 13 oy fark ile Muharrem Usta'ya kaptıran başkan adayı Celil Hekimoğlu'na çalışanları ve babası destek verdi.    Büyük çekişmeye sahne olan kongrede son sandıkta başkanlığı kaybeden Hekim

Trabzonspor 07.12.2015, 16:44
Hekimoğlu'na duygusal karşılama!
Trabzonspor'da dün gerçekleştirilen seçimli genel kurulda başkanlığı 13 oy fark ile Muharrem Usta'ya kaptıran başkan adayı Celil Hekimoğlu'na çalışanları ve babası destek verdi. 
 
Büyük çekişmeye sahne olan kongrede son sandıkta başkanlığı kaybeden Hekimoğlu bugün Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Hekimoğlu Döküm'e gitti. Kendisini şirketin girişinde babası Celal Hekimoğlu ve çalışanları karşılarken, baba Hekimoğlu oğlunu kucaklayarak, "Oğlum sen başardın, seninle ne kadar iftihar etsem azdır" diyerek sarıldı.
 
Ardından çalışanlarının tezahüratları ve alkışları ile moral bulan Hekimoğlu'nun duygulandığı gözlendi. Görüntüler sosyal medyada yoğun ilgi gördü. 
 
Yorumlar (2)
erol 5 yıl önce
sayın hekimoğlu biz seni yenilmiş saymıyoruz ilk defa aday oldun daha önce seçime girmiş olan aday dan 12 oy eksik aldın üzülmemelisin demekki üyelerin yarısı sizi seviyor ve destekliyor.
Irfan 5 yıl önce
Üyeler yarisi degil haciya oy verenlerde bizlerde cok seviyoruz yönetime girmesini cok istiyoruz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@