Hekimoğlu: TS'nin açıkladığı borç gerçek değil

Trabzonspor 35. Olağan Divan Genel Kurulu bugün Kadir Özcan Tesisleri Nizamett,in Algan salonunda yapıldı.Genel Kurul'un ardından Haber61 TV'ye açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkan adayı Celil Hekimoğlu, "gönül ister ki kalabalık toplantılar olsun ama

Hekimoğlu: TS'nin açıkladığı borç gerçek değil
banner432

Trabzonspor 35. Olağan Divan Genel Kurulu bugün Kadir Özcan Tesisleri Nizamett,in Algan salonunda yapıldı.

Genel Kurul'un ardından Haber61 TV'ye açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkan adayı Celil Hekimoğlu, "gönül ister ki kalabalık toplantılar olsun ama bu tavır Trabzonspor’a yakışmıyor. Bu kavga içimizde olmaması lazım. Umarım ileriki yıllarda bunlar düzelir. Bizde çözüm önerilerimiz söyleyeceğiz ama daha seçim süreci başlamadı" dedi.

Kulübün borcu konusunda ise borcun daha fazla olduğunu söyleyen Hekimoğlu, "309 Milyon TL günü geçmiş borçtur. Futbol takımına ödenmesi gereken borçlar var. Alınan cezalar ve diğer borçlar katıldığı zaman takribi 400 milyon TL borç var." şeklinde konuştu.

Adaylık sürecinde ortaya atılan birleşme söylemleri ile ilgili olarak "bizim üzerimizde birleşme olursa kabul edebilirim" diyen hekimoğlu "Biz bu yola baş koyduk. Dönüş yapmak bize yakışmaz. Birleşime karşı değilim. Ama bizim üzerimizde birleşme olursa kabul ederim. Ama diğer türlü kabul edemeyiz. Trabzonspor delegesi devam etmemi istiyor destek veriyor. Sonuna kadar gideceğiz" dedi.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 4 yıl Önce

Kesinlikle borç 300 değildir. Açıklanan borç belgeli faizli borçlar. Futbolcu alacakları ve diger borçları katarsaniz borç 400'ü çok geçer. 176 milyona çok diyenler bir de şimdiki borca baksın. Üstelik o takım şampiyon olmuştu. Bu takım 5. Oldu

SIRADAKİ HABER

banner472

banner204

banner443