Hekimoğlu: "Mahkemede kazanabilirdik ama..."

Trabzonspor kongresinin ardından başkan adayı olan Celil Hekimoğlu açıklamalarda bulundu Celil Hekimoğlu, "Bir yıldan beri çok emek verdik. Sizler benden çok çalıştınız. Benden çok emek verdiniz. Hakkınızı helal edin. Bu seçimi mahkemeye götürerek kazanab

Trabzonspor 06.12.2015, 22:45
Hekimoğlu:

Trabzonspor kongresinin ardından başkan adayı olan Celil Hekimoğlu açıklamalarda bulundu

Celil Hekimoğlu, "Bir yıldan beri çok emek verdik. Sizler benden çok çalıştınız. Benden çok emek verdiniz. Hakkınızı helal edin. Bu seçimi mahkemeye götürerek kazanabiliriz ama bu hakkımdan feragat ediyorum. Trabzonspor'u mahkeme kapılarında olmasını istemiyorum. Biz başarı istiyoruz. Muharrem Bey'e başarılar diliyorum." dedi.

Yorumlar (19)
Arif vural 5 yıl önce
Nasil olsa iho gitti ya birak bu isleri celil bey hepimiz ayni tavanin baligiyiz
yasin 5 yıl önce
Sayın celil beyi tebrik ederim.
Akara 5 yıl önce
Sun Hekimoğlu tşkl
Menşure 5 yıl önce
Utanmaz anında gözümden düştün. Herşey ortada halen mahkemeye verirdim kazanırdım neyin peşindesin çok eziksin.
Mustafa 5 yıl önce
Trabzon un ekmeğini yiyen baba yiğit birisi tebrik ediyorum
Yusuf Babuz 5 yıl önce
Şahsen benim gördüğüm en yüksek katılımlı ve o derece kaliteli bir yarışma oldu, Celil Hekimoğlu tebrik ederim, inşallah bir daha ki sefere.
K.ATAMER 5 yıl önce
Hekimoğlu,Hacıosmanoglu ve usta beyefendiler TS üstünlük sağlayan üçü bir arada büyük ivme kazandırdı.Bişey anlaşıldı ki TS sahiplenildiğinde büyük başarılara kapı açacak potansiyeli var.Bu birlik kongresi herseyden önce TS büyüklüğünü ibraz eden bir kongre oldu.Büyük yol haritasını oluşturup,birliğin gücünden dirlik doğar mesajını veriyorum.Herjese tsk ederiz.
osman karaduman 5 yıl önce
Şikeye lobiye gs fener kirli ittifakina hakem ve hatır için maç satan kulüplere, şikeden azalan seyircisiz maçlara, federasyonun yanli tutumlarina engel olabilecek göbeği siyasetten bağımsız bir başkan olmadan bu muz ligini izlemeyecegim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@