Hayrettin Hacısalihoğlu yeni listede neden yok! İşte perde arkası!

Trabzonspor'da kongre öncesi flaş gelişmeler yaşanıyor.

Hayrettin Hacısalihoğlu yeni listede neden yok! İşte perde arkası!
banner432

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor'un 1-2 Aralık'ta yapacağı Olağan genel Kurul öncesi Ahmet Ağaoğlu yönetim listesini Divan Kurulu'na sundu. Tek aday olarak kongreye kaytılacak olan Ağaoğlu listesinde önemli değişiklikler var. Mevcut yönetimde Asbaşkan olarak görev yapan Hayrettin Hacısalihoğlu'nun yeni listede olmayışının nedenleri belli oldu. 

Son 1 aydır yeni yönetimde görev almayacağını sıkça belirten Hacısalihoğlu'nun, Trabzonspor'da yaşanan her türlü sıkıntıda hedef olarak görülmesi ve yorulduğunu belirmesi nedeniyle kendi isteğiyle Ağaoğlu'nun Divan Kurulu'na sunduğu yeni yönetim kurulu listesinde  olmadığı belirtildi.

Hayrettin Hacısalihoğlu'nun dün kulübe gelerek Asbaşkanlık odasındaki özel eşyalarını toplayıp, personelle vedaştığı öğrenildi.,

Mevcut yönetimde başkan yardımcılığı görevini sürdüren Mehmet Yiğit Alp'in ise yeni asbaşkan olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 12:47

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tolga Bölükbaşı
Tolga Bölükbaşı - 11 ay Önce

Kulüple işi olmayan, ya da çıkarı olanların ilk saldırdığı kişi. Emeklerine sağlık Hayrettin bey. Keşke devam etseydin.... Bu şehre yaranmak zor. Peygamber gelse aynısını yapacaklar var!!!

ALEMDAR ALBAYRAK
ALEMDAR ALBAYRAK - 11 ay Önce

Çiddiyedi, iş disiplini, trabzonspor sevgisi ,şehre olan ilgisi ile sürekli taşlanan ama her görev verildiğinde başarı ile yapan sevgili asbaşkana teşekkür ediyorum.

Ts
Ts - 11 ay Önce

Olmaması üzüntü Ts da önemli kayip olacak

Serko61
Serko61 - 11 ay Önce

Kesinlikle olmalı onun deneyimi tercubesi TS nin çıkarları için yiyicilere engel olması onun elestirilme nedenidir.

mmnckrgl
mmnckrgl - 11 ay Önce

Mehmet Yiğit Alp ile ilgili şahsen bir sorunum yok ancak.. hatırladığım kadarıyla hem başkan hem de asbaşkanın istanbuldan olduğu hiç bir yönetim uzun vadeli olamadı.. yıllardan beri bu işin gerçeği başkan istanbuldan olacaksa asbaşkanın trabzonda yaşayan, iş yeri trabzonda olan bir kişi olmasıdır..

Şehzade
Şehzade - 11 ay Önce

Özkan sümer ve hayrettin hacısalihoğlu bu kulübün en değerli yöneticilerindendir umarım yine fikirleri sorulup tavsiyeleri alınır kendileride zaman zaman yanlış olana müdahele ederler

İsmail Aksoy
İsmail Aksoy - 11 ay Önce

"Ben" egolulardan (Ben olmasam kurum batar zihniyeti) bir kaç tane daha (Özkan SÜMER v.b) gitse belki TS'da kurumlaşabilir.

Hasan
Hasan - 11 ay Önce

Üzüldüm. Kulüp düze çıkma yolunda ilerlerken Hayrettin Hacisalihoglu'nun olmaması İnşAllah bir zafiyet oluşturmaz diyelim. Bu kadar olumsuz tepkiyi hakedecek bir şey yapmadığını düşünüyorum. Başkan altyapı orjinli takımdan vazgeçmemeli. Kimi o koltuğa getirse eleştiri alacak. O koltuk dkenli. Yemeyen, yedirmeyen için hiç de sağlam değil.


banner472