banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Hayrettin Hacısalihoğlu: ''Ahmet Ağaoğlu devam etmeli''

Aralık ayındaki kongre için konuşan Hayrettin Hacısalihoğlu : Ağaoğlu devam etmeli!

Trabzonspor 06.10.2018, 08:51 06.10.2018, 13:22
Hayrettin Hacısalihoğlu: ''Ahmet Ağaoğlu devam etmeli''

Aralık ayında yapılacak kongre hakkında konuşan Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, “Önümüzdeki yıllar için yapılmış hamleler, düzenlenmiş projeler var. Bunların yarım kalmaması adına Ağaoğlu’nun tekrar aday olmasını isterim” dedi.

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Aralık ayında yapılacak olağan kongre öncesi değerlendirmelerde bulundu. Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun göreve devam etmesini istediğini belirten Hacısalihoğlu, “Benim görüşüm, mevcut yönetimin yani bizim devat etmemiz yönünde. Çünkü önümüzdeki yıllar için yapılmış hamleler, düzenlenmiş projeler var. Trabzonspor’un yararı için bunların yarım kalmaması lazım. O nedenle önümüzdeki kongrede Ahmet Ağaoğlu’nun tekrar aday olmasını isterim. Tabii ki bu kararı kendi verecek” dedi.

‘Hukuki yollar var’

Eski başkan Muharrem Usta ile yaşanan krize de değinen Asbaşkan Hacısalihoğlu, “Sayın Usta, denetim yapan firmayı adil bulmuyor ama kim hakkında böyle bir denetim yapılsa bu bir tepkiyi verirdi. Burada herkes kamu yararına bir kurumu yönetiyor. Bu konuda söylenecekler söylendi, bu kadar konuşulmasa daha iyi olurdu, gerekenler yapılacaktır. Hukuki yollar var bu şekilde gerekli bir noktaya varılır”


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
takım taraftarı 2 yıl önce
Madem böyle birşeye başvurdunuz neden ondan önceki hatta seninde içinde olduğun dönemi içine katmadınız asıl borç patağı o zamanlar başlamıştı siz Albayrağı 30 milyon borçtan sebep ibra etmediniz ama kendi borcunuz iki yüz milyondu yok kadro değeri var dediniz kimi kaça sattınız sizin Selçuk İnan hikâyeniz MehmetEkıcıyle aynı değil mi aslında yaptıklarını asla beğenmediğim Usta nın tetiği gibi geçen on yıl en ince kuruşuna kadar bakılsın sizin aldığınız Gaprıc için de mite bulandırıcı şeyler yazılıyordu neden tek bir dönem
HAKAN CENGIZ 2 yıl önce
Ocakta birakmak istiyorsa? niye geldin? akil var mantik? sen biliyordun zor tablo olacagina? simdi kacip birakmak yakismaz?
e.sarı 2 yıl önce
sen yönetimde oldugun her dönem bu takım içten karışıyor neden acaba çok merak ediyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@