Hayaller Lucescu Gerçekler Hami Mandıralı

Trabzonspor’da son seçimde başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve ekibi ilk tartışmalı kararına imza attı. Seçim öncesinde Usta’nın “Büyük ihtimalle seçildikten sonra yola Lucescu ile devam edeceğiz” sözleri sonrasında yola Sadi Tekelioğlu ile devam ettikten

Trabzonspor 21.01.2016, 10:56
Hayaller Lucescu Gerçekler Hami Mandıralı

Trabzonspor’da son seçimde başkanlığa seçilen Muharrem Usta ve ekibi ilk tartışmalı kararına imza attı.

Seçim öncesinde Usta’nın “Büyük ihtimalle seçildikten sonra yola Lucescu ile devam edeceğiz” sözleri sonrasında yola Sadi Tekelioğlu ile devam ettikten sonra ilk hamlesinin Hami Mandıralı’yı teknik direktörlük görevine getirmesi tartışma konusu oldu.

Hami Mandıralı’nın göreve gelmesini destekleyen taraftarlar olduğu gibi bu durumu eleştirenler de olurken “Lucescu seçim için mi kullanıldı?” ve “ Hayaller Lucescu,gerçekler Mandıralı” gibi yorumlar yapıldı. Bordo mavili taraftarlar Mandıralı'nın futbolcuğuna kimsenin hiçbir şey söyleyemeyeceğini belirtirken teknik direktörlük kariyerinin sorgulanması gerektiğini kaydetti. 

Hatırlanacağı gibi Hami Mandıralı Trabzonspor'da teknik direktör olarak görev yaptığı dönemde iyi bi görüntü sergilese de Antalyaspor'da görev aldığı süre  boyunca büyük eleştiriler alarak görevinden ayrılmıştı.

Yorumlar (3)
Cenk 5 yıl önce
çok güzel bir başlık, her şeyi anlatıyor, o zaman Lucescu sözünü vermeyecektin, inşaallah şike ile alınan kupamızı bari alırız
Yasar Dursun 5 yıl önce
Sezon sonuna kadar Hami teknik direktör ama ondan sonra Lucescu gelecek ve Hami yardimcisi olarak devam edecek. Böyle degilse zaten durumuz cok kötü cünkü Hami kendisini cok tutamaz. Hic sanmiyorum cünkü antröner karyerinde hic bir basaraisi yok. Ama yine de allah yardimcisi olsun. Basarili olursa en cok biz taraftar seviniriz.
Recep ayar 5 yıl önce
Cok yeride bir karar, Hami Hoca olarakda Trabzonda kendini ispatlamisdi. Simdi herkesin destek olmasi lazim. Basari hemen gelmeyebilir, hemen moral bozucu elestiriler baslamasin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@