7m


7m

hyundai

Hamsik ülkesinde gündem oldu

Maestro gibi takıma katkı veren Marek Hamsik, taraftarın sevgilisi konumunda bulunuyor. Trabzonspor taraftarının Hamsik sevgisi Slovak basınında da gündem oldu.

Trabzonspor 26.01.2022, 11:45
Hamsik ülkesinde gündem oldu

Galatasaray derbisi öncesinde Trabzonspor'u İstanbul Havalimanı'nda ve kamp yapacağı otel önünde yüzlerce taraftar coşkuyla karşılamıştı. Gurbetçi Gençler taraftar grubunun takımın kamp yaptığı otel önünde hazırladıkları Marek Hamsik pankartı da dikkatlerden kaçmadı.

Slovakça "Postavime Ti Sochu (Senin heykelini dikeceğiz)" yazılı pankart açan taraftarlar, Trabzonspor'a coşkulu bir karşılama yaptı. Bu hareket, Slovakya'da da manşete çıktı.

'ROCK YILDIZI GİBİ'
Marek Hamsik'in ülkesinde yapılan haberde, "Trabzon taraftarları için Hamsik yabancı bir futbolcu değil. Onu kendilerinden biri olarak görüyorlar. Rock yıldızı gibi ilgi görüyor. Yıllar sonra şampiyonluğa ilk kez bu kadar yakınlar ve bunda Hamsik'in payı çok büyük. İstatistiklere göre de ligin en iyi oyuncusu Hamsik. Kendisi için açılan pankart sonrası da taraftarlara teşekkür etti. Sezon sonu şampiyonluk gelirse, onun adı da stat önüne yazılacak." denildi.

Fotomaç


Yorumlar (4)
Osman Berk 4 ay önce
Çok büyük futbolcu.
wat 4 ay önce
Çok büyük karakter
Mr 4 ay önce
TS a geliş hikayesini dinledim. Bu adamın TS da istekli oynamasına hala inanamıyorum. TS a çok yıldız geldi ama bu adam karakter abidesi helal olsun. Yılın transferi.
Ahmet 4 ay önce
Allah nazarlardan saklasın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@