alexa metrics

banner536

Hamsik Trabzonspor için kendisini kimin ikna ettiğini açıkladı

Marek Hamsik, Trabzonspor'a transfer olarak doğru kararı verdiğini söyledi.

Trabzonspor 08.11.2021, 23:44
Hamsik Trabzonspor için kendisini kimin ikna ettiğini açıkladı

Trabzonspor’un Slovak yıldızı Marek Hamsik, ülkesinde röportaj verdi. Kariyerinin 800. maçına çıkması ile ilgili konuşan Hamsik, Trabzonspor'a transferinde Gervinho ile görüşmesinin de etkili olduğunu söyledi.

Hamsik’in sözlerinden öne çıkanlar…

Trabzonspor seçimimden dolayı çok memnunum. Kulübün iyi gitmesi ve birinci olmamız gerçeğinden daha da memnunum. Hafta sonu çok zorlu bir maç kazandık. Şimdiye kadar kazanma sürecindeyiz. Böyle devam edeceğiz. Puanlar alacağız. Maç kişisel olarak benim için çok önemliydi. Çünkü 800’üncü maçıma çıktım. Böyle bir seviyede inanılmaz bir sayı. Bir sonraki maça odaklanacağım. Çok çalışmamız ve odaklanmamız gerekiyor. 

Sözleşme imzalamaya gittiğimde benden önce sözleşmeyi imzalayan Gervinho ile görüşmelerim oldu. Yöneticilerle görüştüm. Hedeflerden bahsettiler. Doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Burada mutluyum. Sezon öncesi ligi kazanmak istediğimizi konuşmuştuk, Şu ana kadar iyi gidiyoruz. Zafere sevinilir ama biz oyucuların coşkusu bir, iki gün sürer. Ardından diğer maçların konsantrasyonu gelir.


Yorumlar (7)
Erdem 3 ay önce
Bizi bu sene şampiyon yapın sizi kısa mesafe olmak kaydıyla sırtımda bile taşırım. Bu yazdıklarım futbol izlemeyen birine hastalıklı gözükebilir farkındayım fakat ben ciddi ciddi yazıyorum bunları. Nerdeyse 40 sene olacak, 40 sene olmadan artık şampiyon olalım. İşte o zaman seni alandan da senden de Allah razı olsun derim.
Mantıksız 3 ay önce
Erdem Kardeş, pazarlık yok ! :-)) Neden kısa Mesafe ? Adamlar sahada 12 - 13 km koşuyorlar, Sen, “kısa mesafe olma kaydıyla” diyorsun. :-)) Bırak Yahudi pazarlığı :-))))
BLUEB 3 ay önce
Böyle bir oyuncuyu alan ile ismaili , kotayı ve yunusu alanın aynı gözler olduğuna inanmak çok zor
Vfore 3 ay önce
model oyuncu. diğerlerini de mental olarak yukarı çekiyor
salih 3 ay önce
GERÇEK KAPTAN
Pröfösör 3 ay önce
Futbolun Pröfösösrü
cevat yokuş 3 ay önce
bu röpertaj doğruysa genç futbolcu kardeşlerim ders cıkartsın burdan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@