7m


7m

hyundai

Hamsik pazarlığı sürüyor

Trabzonspor Hamsik transferini bitirmeye çalışıyor

Trabzonspor 03.06.2021, 11:02 03.06.2021, 11:09
Hamsik pazarlığı sürüyor

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı’nın “Büyük oyuncu, keşke olabilse” dediği Marek Hamsik için pazarlıklar sürüyor.

33 yaşındaki Slovak yıldız senelik 2.5 milyon Euro isterken, Fırtına 1.5 milyon Euro artı imza parası öneriyor.

Teknik direktör Avcı'nın çok istediği ünlü futbolcu için kısa süre içerisinde sonuç alınmaya çalışılıyor.  Bordo mavililerin hedefi, EURO 2020’ye kadar bu transferi sonuçlandırmak.


Yorumlar (11)
Erdem 1 yıl önce
Avcı Hoca istedi ise alın ama Avcı istiyor mu istemiyor mu biz gerceği değil, basında çıkan haberi bilebiliriz. Gerçekten Avcı Hoca istiyorsa 2.5 milyon € verilmeli fakat çok iyi bir forvet alınmazsa para boşa gider. Bu arada bir değil iki tane kaliteli forvet gerekli.
Rami 1 yıl önce
Bu Halil Bilgin denilen muhterem takıntılı bir tip.Hep sallıyor
Erdem 1 yıl önce
Halil kardeşim valla sıkıldım, Allaha hamd olsun Ahmet Başkan geldi iyi kötü 2 kupa gördük, umutsuz insanlar cinci hocalarda umut arar ne yapayım bir umut başkan gibi sarıldık Avcı Hocaya. Bakalım senin dediğin mi olacak 2. Ersun vakası yoksa şampiyonluk gelecek mi ? Yoksa bende genç adam isterim gelsin fakat madem yaşlı istiyor o zaman Ahmet başkan Şotayı getirecekti hoca olarak. Bir Hoca ile anlaşıyorsan her dediğini değil ama çoğu istediğini yapacaksın. Hayalim sampiyon olursak Üsküdarda apartmana dev Trabzon bayrağı asmak istiyorum, ölmeden yapmak istiyorum ne yapayım, 40 sene oldu olacak yarım asır olacak 10 sene sonra, dile kolay.
halil bilgin 1 yıl önce
Transferler TRABZONSPORun menfaatine göre yapılır... Yarım sezonluk ömrü olan HOCA ların isteğine göre değil... AVCI bu kulüpten giderken vermiş olduğu zararları ödeyecekse istediği FUTBOLCUYU aldırsın... Burası TRABZONSPOR ...
ahmet 1 yıl önce
şu adamın adını okunduğu gibi yazın. hamşik
benjaminx 1 yıl önce
Bence K'yi kaldıralım, bundan sonra Hamsi diyelim :)
Mantıklı 1 yıl önce
2.5 Milyon Euro istiyor !! Göteborg’da ne kadar alıyor ?
ahmet celep 1 yıl önce
sadri tekeliogluna danisin o size 2 hamsik bulur, bu adam eski formundan cok uzakzta parayi cöpe atmayin, bizleri kandirmayin , beni kandiramassiniz da.
halil bilgin 1 yıl önce
Pereira yı kulübün ihtiyaç duymasına rağmen, yaşından dolayı zararına gönder... Sonra bütün ihtiyarları astonomik rakamlara TRANSFER ET... AVCI batırıyor bu kulübü HEEEEEEYYYYYY UYANIN MİLLET...
Ers61 1 yıl önce
Şu paralara bak. Kimse, Trabzonspor'un borcu var diye ağlamasın. Böyle savurursan borç biter mi?
Alp 1 yıl önce
Bu adam 1,5 milyon dolara gelmez sosa 3 milyon dolar alıyor anlayın....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@