Hami uyardı Marin terk etti!

Trabzonspor’un bugün gerçekleştirdiği Galatasaray maçı hazırlıklarında yapılan pas çalışması sırasında Hami mandıralı sık sık oyunu durdurarak futbolculara uyarılarda bulundu.   İdmanın son bölümünde Marko Marin’e sinirlenen genç teknik adam oyuncuya yapt

Trabzonspor 17.02.2016, 12:11
Hami uyardı Marin terk etti!
Trabzonspor’un bugün gerçekleştirdiği Galatasaray maçı hazırlıklarında yapılan pas çalışması sırasında Hami mandıralı sık sık oyunu durdurarak futbolculara uyarılarda bulundu.
 
İdmanın son bölümünde Marko Marin’e sinirlenen genç teknik adam oyuncuya yaptığı hataları anlattı. Ardından Marin, Hami Mandıralı’dan izin alarak idmanı terk etti.
 
Mandıralı ise bu hareketin ardından “idmanı bırakacak olan varsa bıraksın, biz kalanlarla devam ederiz” dedi. 
 
Öte yandan Aykut Demir ise Hami Mandıralıdan izin alarak düz koşu yaptı.
 
Konu il iligli olarak Haber61.net'in edindiği bilgiye göre marin'in antrenman öncesinde Teknik Direktör Hami Mandıralı ile görüştüğü ve halsizlik şikayetini bildirdiği öğrenilirken, 9'a 9 pas çalışmasında Aykut Demir'in izin almasının ardından karışı takımın bir kişi fazla olması nedeniyle Marin izin alarak antrenmandan ayrıldı.
 
Yorumlar (4)
kadir ustaömer 5 yıl önce
Aldı bir maç havalara girdi
ali yıldız 5 yıl önce
marinede pas vermeyi öğretme istersen artık, adamın arkasında gözü var, onun sana frikik öğretmesi gibi birsey, aman bosingwaya dikkat generale aşırı yükleniyorsun kurtarıcı gibi adam 70ten sonra yapamıyor, bak 2 maçta 2 penaltıya sebep oldu az kaldı 3. yü yapıyordu ama adam yerden göğe kadar haklı ağır sakatlık geçirdi başkası o yaşta bırakırdı futbolu, daha 2-3 maç ister, kaleye şut çekmeye devam, kesiciler biraz daha dikkatli, gölge gibi adam takip etmeyecekler, erken pozisyon alıp müdahale edip rakibi bozacaklar, bize nefes aldıran yok, rakipler bizim ceza sahasında cirit atıyor
ts 61 5 yıl önce
ya hocam elindekileri bare kizdirma zaten dogru düzgün futbolcu yok
fatih 5 yıl önce
gelen giten marune takiyo kafayi birakin adami rahat ya

Gelişmelerden Haberdar Olun

@