banner491

Hami Mandıralı'da işlem tamam!

Trabzonspor Hami Mandıralı ile bir buçuk yıllığına anlaşma sağladı. Yapılan anlaşma sonucunda Hami Mandıralı'nın Bordo mavili kulüpten aylık 100 Bin TL alacapı öğrenildi. Bordo Mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada "Profesyonel Futbo

Hami Mandıralı'da işlem tamam!

Trabzonspor Hami Mandıralı ile bir buçuk yıllığına anlaşma sağladı. Yapılan anlaşma sonucunda Hami Mandıralı'nın Bordo mavili kulüpten aylık 100 Bin TL alacapı öğrenildi.

Bordo Mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada "Profesyonel Futbol Takımımız teknik direktörlüğü konusunda Sayın Hami Mandıralı ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere bir buçuk yıllık anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre; Sayın Hami Mandıralı'ya aylık 100.000.TL ödenecektir." ifadelerine yer verildi.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erhan
Erhan - 4 yıl Önce

Bedavaya hoca buldular tebrikler

zafer Turalı
zafer Turalı - 4 yıl Önce

hani sn usta; cok kaliteli bir hoca getiriyordun nne oldu? kaliteli hoca dedigin bu mu? sende fos ciktin guvendigimiz karlara kar yagdi. yaziklar olsun . yanlis ustune yanlis yapiyorsun.

ahmet özkan bolat
ahmet özkan bolat - 4 yıl Önce

Sayın Yöneticiler, hepiniz buranın dışında kendi şirketlerinizde yöneticisiniz. Şunu hala öğrenemediyseniz benden size naçizane tavsiye; BAŞARISIZ OLMUŞ BİR STRATEJİNİN TEKRAR DENENMESİ, OLDUĞUN YERDE SAYMANIN GARANTİSİDİR.

Çok amatörce hareket ediyorsunuz; vizyonu olan bir yönetici kadrosu bir türlü gelmedi TRABZON'a!!!

doğan yıldız
doğan yıldız - 4 yıl Önce

yusuf u solbek oynatma yerinde oynat, ,erkanı,alperi,douglası takıma koyma benim için yeterli

adil türk
adil türk - 4 yıl Önce

Tam tam cılar yine başladı.Biz asla uslanmayacağız.

namik
namik - 4 yıl Önce

usta ne demisti ! Mircea Lucescu olmaz ise onun kalitesinde onun ayarinda demisti.. tabiki hamiyi kötülemiyorum ama söz bu deyildi.. bundan cikan hepsi ayni bunlarin

fatih avanoz
fatih avanoz - 4 yıl Önce

doğan yıldız on numara yorum yapmış

namik
namik - 4 yıl Önce

Söz verip yerine getirmemekle yalan söylemek bir midir? Vaad ettiği şeyi yerine getirmemek de bir çeşit yalan mıdır

Vaad ettiği şeyi yerine getirmeyen yalancı sayılır

Verdikleri sözden dönenlerin kalplerinde nifak vardır

“İşte Allah'a verdikleri sözden dönmeleri ve yalan söyleye gelmeleri sebebiyle, (Allah da) akıbetlerini, kendisiyle karşılaşacakları güne kadar kalplerinde (devam edecek) bir nifak yaptı.” (Tevbe, 77)

“Ey iman edenler! Yapamayacağınız şeyleri ne için söylüyorsunuz? Yapamayacağınız şeyleri söylemeniz, Allah katında büyük bir gazap sebebi oldu.” (Saff, 2-3)


banner441

banner472