"Hami hoca tartışılmamalı"

Trabzonspor’da saha içi ve dışındaki gündemi, yönetimin etkili isimlerinden Basın Sözcüsü Asım Örem değerlendirdi... Teknik direktör adaylarının ortaya atıldığı ortam ve takımın yeni sezon yapılanması hakkında bilgiler veren Bordo-Mavililer’in idarecisi ö

Trabzonspor 30.03.2016, 08:17
Trabzonspor’da saha içi ve dışındaki gündemi, yönetimin etkili isimlerinden Basın Sözcüsü Asım Örem değerlendirdi... Teknik direktör adaylarının ortaya atıldığı ortam ve takımın yeni sezon yapılanması hakkında bilgiler veren Bordo-Mavililer’in idarecisi özetle şu ifadeleri kullandı:
 
"BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR"
 
“Hami hoca takımımızın teknik direktörüdür. Tartışılması doğru değildir. Bundan sonra da Hami hocaya çok iş düşüyor. Güzel futbolun ortaya çıkmasında önemli katkıları olan stresli dönemi de geçtik. Sakat ve cezalı oyuncuların da takıma dönmesiyle artık kalan maçlarımızda bize yakışan futbolu sergilemeliyiz.”
 
"BENCİLLİĞE İZİN YOK"
 
“Sporcularımız, önümüzdeki dönemde şampiyonluğa oynamaya hazırlanan bu takımda ’ben de varım’ demek istiyorlarsa futbollarıyla bize bunu göstermeleri lazım. İçinde bulunduğumuz bu dönemin futbolcular için çok önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Ferdi ve bencil hareketlerin takıma zarar vermesine teknik ekibin müsaade etmeyeceğini de bilmeleri gerekir.”
 
"TEMİZ, AHLAKLI, KÜLTÜRLÜ..."
 
“Salih, çok temiz, ahlaklı ve kültürlü bir sporcumuz. Salih Dursun’un ilk hareketi tamamıyla plansız, programsız gönülden verilmiş tepkiydi, öyle de algılanmalıydı. İkinci hareketinde belki yanlış düşünenlere bir cevap olmuştur. Salih Dursun’un bundan sonra bu hareketleriyle değil sahada ortaya koyduğu futboluyla değerlendirilmesi gerekir.”
Yorumlar (5)
ali duran 5 yıl önce
Haminin Çeketi tek ortak noktam Teknik Direktörlüğü sıfır
zafer Turalı 5 yıl önce
"GİT İŞINE ASIM. FUTBOLDAN ANLAMAYAN ADAMLARI NASIL KULUBUN BASINA GETİRİRLER. HAYRET YA. " LAFA BAKARMISINIZ" HERSEYI ANLATIYOR.
orhan usta 5 yıl önce
Nasi.anlamadık.
Menşure 5 yıl önce
Boş boş konuşmayı bırakın yeter ! Ne yapmaya çalıştığınızı hiç anlamadım. Bu rezilliklere göz yummanız TS'u bu durumunu hiç umursamadığınızın bir eseri ve ben bunu asla kabul etmiyorum etmiyicem.
takım taraftari 5 yıl önce
Bu konusuklarinizdan anlaşılıyor ki sizde bu işin ilacı deyilsiniz seneye hüsran bu Hami yi savunan bir zihniyet başarılı olamaz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@