banner572

Halil Dervişoğlu için resmi açıklama geldi!

Sparta Rotterdam Trabzonspor'un ilgilendiği Halil Dervişoğlu transferi için resmi açıklama geldi!

Trabzonspor 22.06.2019, 16:10
Halil Dervişoğlu için resmi açıklama geldi!

Trabzonspor'un transfer teklifinde bulunduğu 19 yaşındaki gurbetçi futbolcu Halil Dervişoğlu için Beşiktaş'ın da devreye girdiği öğrenilmişti. Konuyla ilgili olarak golcü futbolcunun kulübü Sparta Rotterdam'dan gündem yaratan bir açıklama geldi.

Trabzonspor'un transfer teklifinde bulunduğu 19 yaşındaki gurbetçi futbolcu Halil Dervişoğlu için Beşiktaş'ın da devrede olduğu öğrenilmişti. Bordo Mavili ekibin uzun süredir peşinden koştuğu golcü futbolcuyla ilgili olarak kulübü Sparta Rotterdam'dan gündem yaratan bir açıklama geldi.

Hollanda ekibinin futbol A takım direktörü Henk van Stee, Algemeen Dagblad gazetesine verdiği demeçte "Trabzonspor'un yaptığı teklifle bizim talep ettiğimizin arasında çok büyük bir fark var. Halil'in Trabzonspor'la olan özel bağını anlıyoruz. Ancak bizi Sparta'nın çıkarları ilgilendiriyor. Ondan iyi bir bonservis bedeli kazanmak istiyoruz. Yoksa transfer gerçekleşmeyecek." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (10)
5561 2 yıl önce
Ulan dost bildiğimiz BJK nin yaptığı ise bak, acaba biz onlarin isine comak soksak ne dusunurlerdi...
zafer 2 yıl önce
BASKANIM SARTLARI ZORLA, (GEREKIRSE BONSERVISINI FAZLA VER) YOKSA BASKA TAKIM KAPACAK BU ADAMI.
ömer 2 yıl önce
Beşiktaş dost görünümlü arkadan hançerleyen sekiztaş'dır
Hasan 2 yıl önce
Fikret Orman adamı gibiler sayesinde kulüpler batarken menejerler zengin oluyor. Çocuk Trabzonsporlu. Trabzonsporu istiyor fiyat şişirip terbiyesizlik etmenin esprisi ne?
Halili alamazsak 2021'de sözleşmesi bitiyor beklesin. Trabzonspor lu sabretmeye alışıktır.
CeyEr161 2 yıl önce
Beklersek nasil sampiyon olacagiz? Abdulkadir ve Yusuf iki sene sonra maalesef Trabzonsporumuz'da kalmazlar ve Avrupa'ya giderler. Onlari daha tutamayiz. Acikcasi onlarin da hakkidir. Onlarsiz ve Halil gibileri olmadan biz nasil önümzdeki iki yil icinde sampiyon olabiliriz ki? Takim oturmusken en hizli sekilde Halil ve Rodallega'nin yerine bir forvet alinmali
Nurettin Kasimoğlu 2 yıl önce
Arkadaşlar yorum yaparken hissi davranmayı İkisinden bu yana yapılanları göz önüne alın . Kulüp batırılmış. Dengit edenlere soruyorum: Bir sene önce bir paket sigara parası veri maça nekadar insan gidiyordu? Yapılan harcamaların hesabını veren kaç başkan var Allah aşkına.? Artık gemi yürüyemez duruma. Acaba siz başkan olsaydınız neler yapabilirdiniz?Süper ligde bizim dost kulübümüz ve taraftarları Kayserispor dur.
Suat 2 yıl önce
19 yaş çok yaşlı. Akıllı transfer yapmak lazım. En fazla 16 yaşında olmalı alacağımı topçular.
Mehmet Alp 2 yıl önce
Anne karnında keşfetmemiz lazım bence yanlış söylüyorsun.
hasan 2 yıl önce
Trabzonspor kim iyi futbolcu almak kim onlar gitsinler amir zargo ibanez hoseine gibi vasat adamlari alsinlar
Nurettin Kasimoğlu 2 yıl önce
Arkadaşlar yorum yaparken hissi davranmayı İkisinden bu yana yapılanları göz önüne alın . Kulüp batırılmış. Dengit edenlere soruyorum: Bir sene önce bir paket sigara parası veri maça nekadar insan gidiyordu? Yapılan harcamaların hesabını veren kaç başkan var Allah aşkına.? Artık gemi yürüyemez duruma. Acaba siz başkan olsaydınız neler yapabilirdiniz?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@