7m

Çapkınoğlu

Halil Dervişoğlu cephesinden Trabzonspor açıklaması: Bizim önceliğimiz…

Trabzonspor’un gündeminde olduğu belirtilen Halil Dervişoğlu’nun babasından açıklama geldi.

Trabzonspor 15.07.2022, 12:33
Halil Dervişoğlu cephesinden Trabzonspor açıklaması: Bizim önceliğimiz…

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonlu futbolcu Halil Dervişoğlu hakkında Trabzonspor iddialarının her geçen gün bir yeni ortaya atılıyor.

Dün de bazı yayın organlarında Halil Dervişoğlu’nun babası Muzaffer Dervişoğlu’nun “"Biz Trabzonluyuz Trabzonspor’u çok istiyoruz" dediği iddia edilmişti.

Brentford takımı ile Almanya’da kampta olan futbolcunun babası “Çıkan haberlerin bizimle alakası yoktur. Almanya’da kamptayız. Her şey çok güzel gidiyor, hazırlık maçıda çok iyi geçti. Önceliğimiz Brendford’da kalıcı olmak.” İfadelerini kullandı.


Yorumlar (8)
Hasan 1 ay önce
Bırakalım bu aslen Trabzonlu romantikliğini. İskender Gönen, Dobi Hasan, Ünal Karaman, abdullah Ercan... bunlar boş mukaveleye imza atan Trabzonlu olmayan topçularımız.
Erdem 1 ay önce
Bunu nasıl dersin, halbuki biz Hamsiği Gervinhoyu aslen Trabzonlu diye transfer ettik. Yoksa değiller mi ? Senin belli ki Trabzon kökenli insanlar ile problemlerin var yada kafa karışıklığı. Memleketçilik Türkiye değil Dünyanın her yerinde vardır, Mesut Kadıköyde doğmadı, sırf fenevli diye alındı, değil mi ? Arda concinişlere geri döndü. Bu tür bir ton örnek yazarım, Hakan Yeşil nereli Trabzonda mı doğmuş ? Bu arada Ağaoğluna satılmış yazıp durdun pişman mısın, sanmam.
Erdem 1 ay önce
Sağ Stoper kadar, Uğurcan ve Djaniny meselesi de önemli. Bu 2 futbolcu ile sözleşme uzatılmalı. Bir de Uğurcana play off maçından 1 hafta önce ciddi teklif gelse yine satacak mısınız ? Peki Uğurcan bu kadar mı kafasına gitmeyi koydu ? Ben derim ki şuan sözleşme imzalayın, kalırsa alacağı parayı bilsin, kendisine belli bir süre ve hedef bonservis fiyatı verin. O zamana kadar istenilen parayı veren takım olursa gitsin olmaz ise 1 yıl zamlı fiyattan bizde devam etsin.
? 1 ay önce
tamam orda kalıcı olun en iyisi......birde sizle uğraşmayalım......
No 1 ay önce
cin con seni isteseydi önceliğini görürdük. Paraya koşun...Kütük Trabzon sadece..
KEMAL GÖKOVA 1 ay önce
aslen trabzonlu olup para için 40 takla atanları çok gördüm...bunlar hikaye..o zaman brentford a söyle ts a versin halili kiralık bedava...halile ts alacanı öder...
hakan 1 ay önce
BEN TRABZONLU DEĞİLİM AMA DÜNYANIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK TRABZONSPORLUSUYUM.
başar 1 ay önce
avrupada başarı görmek istiyoruz,

Gelişmelerden Haberdar Olun

@