banner491

Hakan Orhan: Temiz olduğumuz bir defa daha tescillendi

Fenerbahçe'nin CAS'a Trabzonspor aleyhine yaptığı başvurunun reddedilmesi üzerine Trabzonspor Hukuk Kurulu üyesi Avukat Hakan Orhan açıklama yaptı.

Hakan Orhan: Temiz olduğumuz bir defa daha tescillendi
banner455
banner432

Trabzonspor Hukuk Kurulu üyesi Avukat Hakan Orhan, Fenerbahçe’nin Trabzonspor aleyhine Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) yaptığı başvuruyu reddettiğini belirtti. 


Avukat Orhan, bordo mavililerin 2010-11 sezonunda herhangi bir şike ve teşvik eylemine bulaşmadığının TFF, mahkemeler, UEFA ve CAS tarafından bir kez daha tescil edildiğini ifade etti.

Avukat Hakan Orhan, Fenerbahçe’nin şikayeti ile başlayan soruşturmada 2014-15 sezonunda UEFA müsabakalarına katılım için gerekli olan formları uygun bir şekilde doldurmadığı için Trabzonspor Kulübü'ne 10 bin euro para cezası verildiğini, bordo mavililerin de bu durumu CAS’a taşıdığını hatırlattı. Avukat Orhan, CAS’ın Trabzonspor Kulübü'ne verilen 10 bin euro para cezasını da iptal ettiğini, hem Fenerbahçe, hem de UEFA'nın yargılama masrafı olarak da Trabzonspor’a 3’er bin İsviçre Frangı ödemesine karar verdiğini açıkladı.

 
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2017, 13:47

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472