Hacısalihoğlu: Şov için yapmadık, gerçekler bilinsin!

Trabzonspor As Başkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'nda flaş açıklama "Trabzonspor'un gerçekleri bilinsin"

Trabzonspor 03.10.2018, 08:25 03.10.2018, 08:34
Hacısalihoğlu: Şov için yapmadık, gerçekler bilinsin!

Asbaşkan Hacısalihoğlu'dan Usta'ya cevap: “Önceki dönemlerden kalan borçlar Trabzonspor’u çok zorluyor. Büyük bir sıkıntı mevcut. Buna rağmen hâlâ ‘Stoper niye almadınız’ diyenler var”

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, geçmiş yönetimle ilgili bağımsız denetim kurulunun raporunu kamuoyuyla paylaşmaları ve ardından eski başkan Muharrem Usta'nın 36 milyon TL'yi kulübe bıraktığını duyurmasını değerlendirdi. Hacısalihoğlu, "Açıklamayı gösteri olsun diye yapmadık. Bizden bir önceki döneme ait olan aşırı külfet getiren borçlar Trabzonspor'u çok zorda bıraktı. Normal borçların üstüne bir de bu tip lisans çıkarmakta lisans tescil etmekte zorluklar ve acil ödemeler çıktı. Onun için bu zorlukların sebebini, gerekçesini, doğruluğunu, yanlışlığını bakmak için yaptık. Mahkemeye durumunu değerlendireceğiz. Büyük rakamlardan bahsediyoruz. Kimseyi zan altında bırakmak gibi niyetimizde yok. Sadece Trabzonspor camiası gerçekleri bilsin" dedi.

TARAFTAR BİLMİYOR
Hacısalihoğlu, taraftarın kulübü iyi tanımadığını da belirterek şöyle devam etti: "Taraftarlar kulübün şu anki durumunu bilse isteklerini ona göre yapar. Ödemeler ve gelirle ilgili muazzam bir sıkıntı var. Bunları bilerek hâlâ 'Bir stoper daha niye almadınız, veya sağ bek niye almadınız' diyorlar. Bir G.Saray'ı yendik herkes bu takımı göklere çıkardı. Sonra gittik Alanya'ya yenildik, 'Bundan bir şey olmaz buraya üç tane adam lazım' falan denildi. Düzgün ekonomisi olmayan kulübün şampiyonluğu mümkün değil. Önce ekonomisi düzgün bir işleyişe dönüşmeli. Taraftarımız işin o tarafına hiç bakmıyor. Sadece takım ve skor taraftarı olmamak lazım, kulüp taraftarı olmalıyız."

.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (7)
Vedat Dabağ 1 yıl önce
Bundan öncede G. sarayda Beşiktaş ta aynısını yaşadı ama o yıl Şampiyon oldu. Geçen yıl G.saray iki başkan iki hoca değişti. Onlarda bitiktiler sonuç ne oldu sayın Başkan.
takım taraftarı 1 yıl önce
Bu adam bu takıma hep zarar verdi beyefendi bu taraftar daha ne yapacak bu yıl ürün alma rekoru kırdı birte bu takımı bu kadro mu düzlüğe çıkaracak sen aldığın futbolcuların hangisi skora katkı yapıyor sen hala daha kazandığın maçları önceki yönetimin aldığı oyuncularla kazanıyorsun birte onlara gitsinler diye yapmadığın kalmadı be önceki yönetimini de beğenmiyorum ama kurtuluş sen ve Sürmen asla deyil kaç kuruş cepınızden verdiniz beşiktaş ne yaptı iyi bir takım kurdu şampiyon oldu avrupada başarılı oldu kâr etti siz ikinci lige oynayarak kâr bekliyorsunuz bu lig de tek borcu olan sızmısınız ama iyi kadro için futboldan futbolcudan anlamak lazım sizde bunun zerresi yok olsa,gidip şu Toure yi veya diğerlerini almazdınız git ikinci ligden adam al onlardan çok daha iyi
Kenan 1 yıl önce
Ve beyin yavaş yavaş vucudu terkederrrr
Şehzade 1 yıl önce
senin kırdığın rekor borcun dişinin kavuğuna yetmez çok büyük borçlardan bahsediliyor ayda nerdeyse 30 40 trilyon borç cebinden verse ne olur karunun hazinesi ayarındaki borça bu yönetim enazından gecesini gündüzüne verip borçları azaltıyor sizde maddi destek olmasanız bile çok fazla riv riv etmeseniz o bile destektir
İsa Sayar 1 yıl önce
Hayri bey her geldiğinde takım bir şekilde ayağa kalkıyor. Onun döneminde alınan oyuncular da parlıyor. Galatasaray Beşiktaş da kötü şartlarda şampiyon oldu ama onların medya gücü var, federasyonda sözleri geçiyor, birçok zengin iş adamı ekonomilerini döndürüyor.
IZZET KELEŞ 1 yıl önce
Bundan sonra sadece başaksehir şampiyon olacak diyor 3 ist takımı artık olamayacak diyor ekonomi ile kesin karar verdi ya yoksa bu şart super ligde TS için mi konuldu
he 1 yıl önce
her yonetımde az cok rol alıoyorsunuz neden bu işlerı yoluna koymadınızz laffffffffr

Gelişmelerden Haberdar Olun

@